Wykrajają organy żywego dziecka- linie komórkowe dzieci z aborcji w szczepionkach

„Aborcja przez częściowe urodzenie (partial birth abortion) polega na tym, że aborter przekręca będące w łonie matki dziecko tak, by stópki dziecka wyszły na zewnątrz. Następnie szczypcami miażdży głowę maleństwa, które wciąż jest w łonie matki. Dziecko w tym momencie zaciska paluszki od stóp z bólu, o czym mówiło już wiele byłych pracowników, uczestniczących w tym procederze. Metodę taką stosuje się najczęściej w ostatnich miesiącach ciąży. W przypadku, gdy chce się pozyskać serce dziecka, to miażdży się jego ciało szczypcami powyżej i poniżej serca.”
 
Jeśli ktoś chce pobrać organy dziecka, muszą być one nie tylko świeże, „pełnowartościowe”, ale dziecko musi urodzić się żywe. Oznacza to, że po wyjęciu żywego dziecka dosłownie wykraja się z niego organy, które zamówiono do badań. Następnie morduje się dziecko.
 
Wszystko dzieje się w ukryciu i zaciszu gabinetów, w których mający wolną rękę aborterzy mordują swoje ofiary w majestacie prawa, zwyczajny zbir, morderca, który zabije dorosłego człowieka dostaje dożywocie za jeden akt zbrodni. Aborter to seryjny morderca, który podobnie jak niegdyś Aztekowie wykraja z żywego małego człowieka pożądany organ. I składa go w ofierze Big Pharmie, by ta „ratowała” ludzkość znkękaną „najgroźniejszym” wirusem świata. W rzeczywistości, przedsiębiorcy i dzieci są największą ofiarą ten plandemicznej paniki kłamstw i fałszywych statystyk medialnych. Nęka się psychicznie całe społeczeństwa prześcigając w restrykcjach, ograniczeniu prawa i podawaniu zafałszowanych danych o zgonach na Cov, które określa niewiarygodny test, co powiedział sam jego twórca noblista Kary Mullis,
I tak po cichu poddawane torturom miliony dzieci na świecie, składane są w ofierze za „dobrostan” przerażonych nową chorobą, dorosłych, których obowiązkiem jest chronić najsłabszych!. Dziś to maleństwa nienarodzone są tarczą ochronną dla zindoktrynowanych, ogłupiałych, zahipnotyzowanych katolików i całej reszty- szczepiących się ochoczo i umierających po szczepieniach równie szybko i masowo, i te zgony już nie są podawane jak covidowy „ranking zwycięstw w igrzyskach”, w porannych wiadomościach….
I po szczepionkach ludzie będą umierać i chorować, jak zapowiedział w wywiadzie, noblista Luc Montagnier tłumacząc czym jest proces zwany ADE czyli wzmocnienie zależne od przeciwciał, które po szczepieniu, wywołuje replikację patogenu i nadmierną reakcję przeciwciał, zaczynających nadmiernie się namnażać i atakować własne organy, przy czym równolegle, nasze komórki produkują pod wpływem informacji mRNA zawartej w szczepionce, toksyczne białko kolca, które przemieszcza się po całym organizmie i niszczy komórki wybranego organu jak nerki, serce, może wywołać proces onkogenezy.
Nie są to foliarskie teorie spiskowe, ale dane oficjalne -VAERS czy instytucji unijnych, które informują o ponad 10 tys. zgonów w USA i ponad 20 tys. w UE oraz ponad 2 ml okaleczeń, które to podważane są np. przez Open Vaers lub prawników pozywających gabinet Fauciego za ukrywanie 50 tys. zgonów w USA, inne zaś stowarzyszenia lekarzy i naukowców niezależnych informują o 150 tys. zgonów w USA. Te oficjalne dane już same w sobie są porażające, biorąc pod uwagę, że szczepi się zdrowych ludzi, których covid mający wskaźnik zgonów na poziomie 0,03% może nigdy nawet nie dotknąć, a umierają z powodu jednego niezbadanego i eksperymentalnego genowego zastrzyku, najczęściej na zawał serca, udary, zakrzepice…
Aborterzy nie trafiają za barbarzyńską zbrodnię do więzienia, ale jeszcze są sowicie nagradzani przez przemysł aborcyjny i „szczepionkowy”, który pod szyldami Johnson & Johnson, Pfizer, Moderna, Astra Zeneca produkuje swoje genowe preparaty na bazie żywych organów najmniejszych ofiar.
Nikt nie udowodni im tortur. Ponieważ prawo pozwala zabijać nienarodzonych. Tkanki te pozyskiwane są do produkcji „szczepień” na COV19. A my katolicy je przyjmujemy ochoczo chroniąc swoje życie, kosztem życia bezbronnych, bestialsko mordowanych dzieci w łonie własnych Matek. Nancy Pelosi walcząca zaciekle o legalizację tego typu aborcji, modbyła audiencję u Papieża i radości, uściskom nie było końca. Zwłaszcza tym dziwnym uchwytom dłoni, masońskim, nietypowym, które trzymali długo przed obiektywami  jakby chcieli pokazać kim są i że wcale się tego nie wstydzą, ba są dumni ze swej przynależności do najgroźniejszej organizacji świata, odpowiedzialnej za mordy nienarodzonych (planned parenthood której założyciel to teść Billa Gatesa) za satanistyczne mordy na żywych dzieciach, za globalny pakt przeciw ludzkości, mający znieść pieniądz w gotówce, stworzyć globalny rząd, by rządzić jako mniejszość światem, by zaprowadzić nieład antychrysta- reżim i prześladowanie dobrych ludzi.
To nie jest teoria spiskowa, Rzym jest zinfiltrowany przez masonów po sam szczyt, wiedział o tym już św. o. Maksymilian Kolbe, naoczny świadek manifestacji masonów w 1917 r. na placu św. Piotra obnoszący swoje zamiary publicznie, że oto za 100 lat będzie rządził Rzymem, a potem światem. I nie jest już dziś Rzymem religii rzymsko-katolickiej a pachamamowo-polidemoniczno-pandemiczno-pogańsko–ekologiczno-imigracyjno-globalnej religii bez Boga, ufundowanej na triadzie masońskiej- równości, braterstwie i wolności. Rzym stał się agendą światowych sił zła, promujących jedną religię (patrz Abu Dhabi i świątynia wielu religii zaaprobowana przez Papieża), Rzymem promującym szczepienia jako cel sam w sobie, raj na ziemi, mimo wykorzystywania ciał zamordowanych żywcem dzieci z aborcji.
Sam papież zatwierdził prawo „nowej normalności” polegające na zakazie odwiedzin Watykanu przez niezaszczepionych. A przecież tyle mówi o Kościele inkluzywnym otwartym na wykluczonych, docierającym na peryferia porzuconych, słabszych, niezrozumianych. Skandalem wszechczasów poza pachamamą, kultem bożka do którego modli się pół Ameryki płd., jest fakt potwierdzony przez media watykańskie, papież w ferworze współczucia przeznaczył wielkodusznie środki dla ulicznych prostytutek transwestytów w okresie lockdownu- zamykając przy tym równolegle w całym świecie kościoły…
Sam wyklucza ludzi moralnych, niezależnie myślących, wierzących Bogu, a nie WHO zakazując odwiedzin opanowanego przez modernizm Watykan, propaguje w spotach reklamowych najwyższy akt miłości wobec bliźniego – szczepienie, a potem podpisuje dokument dykasterii ds. integralnego rozwoju człowieka, w którym jest jasno napisane, że szczepionki wykorzystują tkanki pobrane z płodów.
Jeśli papież zachowuje się jak nie-katolik, jakby stracił rozum, sam sobie zaprzeczając w wielu zagadnieniach, to jak możemy się dziwić szaleństwu przelewającemu się jak tsunami przez świat.
W Australii za samo wyjście do parku w godzinie policyjnej, rzucają na ziemię kobiety i mężczyzn i aresztują, za brak maski nakładają wysokie kary pieniężne lub więzienie, przymusowo szczepią dzieci w szkołach i przychodniach. Do 13.10 jeśli ktoś się nie zaszczepi dostanie 5 tys.$ kary, ale pracownicy sądów nie muszą się szczepić, chroni ich konstytucja- mówi premier na konferencji prasowej, rasistowsko rozddzielając kasty ludzi na lepsze i gorsze, posiadające prawa i ich pozbawione.
Reszta plebsu do gazu- wszystko jedno jak nazwiesz ten proceder – przymusowych rakotwórczych, toksycznych preparatów z liniami komórkowymi dzieci z aborcji dokonywanej na żywym organizmie- wszystko dla ratowania twojego, tfu nieokreślonego publicznego zdrowia. Choć wiadomo, że publika nie choruje, nie choruje „zdrowie publiczne”, „dobro ogółu”, a człowiek.
Dziwią się, że kara Boża spada na piekło jakie masoneria zgotowała ludziom, począwszy od najniebezpieczniejszego dziś miejsca na ziemi – matycznego łona, zalążka życia, którego dawcą jest Bóg.
Źródło- https://stronazycia.pl/aborcja-przez-czesciowe-urodzenie/

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *