Włókniste skrzepy w żyłach zmarłych nagle po sczepieniu. Film o zgonach „po” w oczach balsamistów

Nowy dokument zatytułowany „Zmarł nagle” uzyskał ponad trzy miliony wyświetleń w mniej niż 24 godziny. Dokument został wyprodukowany przez Stew Peters Network i został wydany na Rumble. W całym filmie widzowi prezentowane są różne świadectwa balsamistów z całego anglojęzycznego świata, z których wszystkie potwierdzają rozprzestrzenianie się włóknistych skrzepów znalezionych w żyłach wielu zmarłych osób, które zostały zaszczepione eksperymentalną szczepionką COVID. Jeden z profilowanych w filmie balsamistów, Robert Hirschmann, będzie znany widzom, którzy śledzili narastające zeznania o dziwnym krzepnięciu. Hirschmann od miesięcy publicznie opowiadał o swoich doświadczeniach z włóknistymi naroślami u zmarłych.

Oprócz wyjaśnienia rodzajów skrzepów, które znalazł, pokazał także swoją kolekcję skrzepów, które usunął z ciał, a obrazy są uderzające. Jednym z powodów, dla których zainteresował się tym, co można znaleźć u zaszczepionych osób, było odkrycie, że często zdarzało się, że zaszczepiona krew miała teksturę przypominającą piasek, co odkrył podczas opróżniania pacjentów do pochówku.

„Wygląda na to, że krew jest brudna” – powiedział – „prawie jakby miała  ziarna piasku”.

Inny balsamista z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem powtórzył myśli Hirshmanna, mówiąc, że wyglądało to jak „krew na piasku na plaży, przyklejała się do stołu”. Kiedy Hirschmann został zapytany, dlaczego on i tak wielu innych balsamistów zdecydowało się wystąpić, wyjaśnił, że jeśli tego nie zrobią, to nikt nie może, biorąc pod uwagę, że po ich pochowaniu nie może być żadnego śledztwa. „Zmarli nie mogą mówić za siebie” – powiedział. Nie każdy balsamista był w stanie otwarcie mówić o swoich doświadczeniach, w tym jeden kanadyjski i amerykański balsamista, który powiedział, że chociaż może stracić swój biznes, ważne jest, aby w jakiś sposób mówić. – Łączymy tutaj kropki – powiedział. „Z pewnością wydaje się, że istnieje jakiś związek ze szczepionką i tymi przeszkodami, które obserwujemy”.

Film przedstawiał również profil różnych demaskatorów z armii USA, którzy wyrazili zaniepokojenie tym, co może się stać z żołnierzami w dłuższej perspektywie, biorąc pod uwagę dźgnięcia, które zostały nakazane większości żołnierzy.

Informator podpułkownik dr Theresa Long stwierdził: „W mojej 15-letniej karierze lekarza opiekującego się żołnierzami nigdy nie widziałem tej litanii wyniszczających i potencjalnie śmiertelnych schorzeń u żołnierzy. Stany te obejmowały udary, przemijające napady niedokrwienne, zapalenie osierdzia, zapalenie mięśnia sercowego, nieregularne tętno, arytmie, szybki początek i progresję różnych nowotworów, w tym raka jąder, raka przełyku, guzów mózgu, guzów neuroendokrynnych, guzów kręgosłupa, dysfunkcji tarczycy, stwardnienia rozsianego, zaburzeń funkcji poznawczych upośledzenie umysłowe, uporczywa ciężka bezsenność, osłabienie układu odpornościowego, niesprowokowane zakrzepy krwi w żyle śledzionowej i wrotnej, martwica naczyń, dysfunkcja wątroby, nieregularne miesiączki i poronienia”.

Long wyraziła również opinię, że jej zdaniem w ciągu pięciu lat może zabraknąć żołnierzy do stałej armii, jeśli spełni się najgorszy scenariusz. W filmie przedstawiono również opinię twórców filmu na temat tego, dlaczego niebezpieczne dźgnięcia, które powodują dziwne skrzepy, zostały narzucone dużej populacji. Producenci pokazali klipy przedstawiające Billa Gatesa wypowiadającego się na temat zmniejszenia populacji świata za pomocą szczepionek, a także różne klipy z głównych źródeł medialnych, które pozornie promowały ideologię kontroli populacji brytyjskiego filozofa Thomasa Malthusa.

Ponadto wydaje się, że producenci próbowali przedstawić możliwą narrację wyjaśniającą, w jaki sposób dźgnięcia są częścią większej próby wyludnienia świata. LifeSiteNews nie zajmuje stanowiska redakcyjnego, które potwierdzałoby wszystkie twierdzenia z filmu, ale wiele z tego, co zostało przedstawione na temat niebezpiecznych reakcji na szczepionki COVID, jest zgodne z informacjami, które LifeSiteNews zgłaszało od czasu wprowadzenia szczepionek.

Źródło- https://www.lifesitenews.com/news/died-suddenly-documentary-shining-light-on-fibrous-clots-goes-viral/?utm_source=top_news&utm_campaign=catholic

2 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *