What is a woman? Genialny dokument obnażający idiotyzm lewactwa

Wydarzenie miało „niesamowity efekt” pomimo głośnego sprzeciwu ze strony lewicowych, pro-LGBT grup studenckich, powiedział Matt Walsh.
Pokaz i dyskusja na katolickim uniwersytecie na temat „What Is A Woman?” dokumentu Matta Walsha, gospodarza Daily Wire, okazał się ogromnym sukcesem, mimo że pro-LGBT studenci domagali się odwołania wydarzenia.

„Jesteśmy zaniepokojeni retoryką rozpowszechnianą przez Matta Walsha i przesłaniem, które uniwersytet wysyła, pozwalając mu przyjechać do kampusu” – czytamy w e-mailu otrzymanym przez YAF i wysłanym od CUAllies, nieoficjalnej grupy studenckiej pro-LGBT. „Chcemy, abyś wiedział, że to się dzieje i że NIE POWINIENEŚ jechać na wydarzenie”.

Wiadomość opisuje planowaną dyskusję po projekcji filmu jako „osobiste ataki i negatywne emocje” i mówi, że uczestnicy nie powinni mieć „zadowolenia z kłótni”.

„Aktywnie współpracujemy z innymi organizacjami, aby wyjaśnić, że niedopuszczalne jest, aby to wydarzenie było dozwolone na terenie kampusu” – napisano w e-mailu.

Według YAF, wiele organizacji studenckich protestowało przeciwko „Kim jest kobieta?”. W akademiku przywódcy studenckiego YAF umieszczono tabliczkę z napisem „Kobiety trans to PRAWDZIWE KOBIETY”, a reklamy promujące pokaz zostały zniszczone w całym kampusie.

Prezydent Peter Kilpatrick spotkał się z grupą protestujących studentów, aby wysłuchać ich prośby o odwołanie wydarzenia. Następnie wysłał e-mail do społeczności kampusu ze swoją decyzją, by nie ingerować w plany.

„Na Uniwersytecie Katolickim istnieje długa tradycja, zgodnie z którą zatwierdzone organizacje studenckie mają uprawnienia do podejmowania własnych decyzji dotyczących tego, których mówców zaprosić do kampusu (z zastrzeżeniem, że nie możemy dać nieskrępowanego forum tym, którzy otwarcie opowiadają się przeciwko nauczaniu katolickiemu) ”, napisał Kilpatrick, według Daily Wire. „Będę kontynuował tę praktykę”. Kilpatrick dodał: „Chciałbym podkreślić, że pozwolenie przemawiającemu na kampusie nie jest aprobatą uniwersytetu”, wskazując, że instytucja katolicka z natury nie wspierała tego, o czym Matt Walsh zamierzał mówić.

Mimo sprzeciwu, a nawet kontrprotestu, który miał odciągnąć ludzi od pokazu, impreza przebiegła zgodnie z planem i otrzymała ogromne wsparcie.

„Niesamowita frekwencja na Katolickim Uniwersytecie na pierwszy przystanek w mojej trasie What Is A Woman” – napisał na Twitterze Matt Walsh. „Wypełniliśmy salę ponad pojemność około 750 osób. Powiedziano mi, że lewicowe kontrwydarzenie przyciągnęło około 40 osób”.

https://www.lifesitenews.com/news/pro-lgbt-students-fail-to-shut-down-what-is-a-woman-screening-at-catholic-university-of-america/?utm_source=featured-news&utm_campaign=catholic

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *