Kim jesteśmy i co robimy?

Działamy w 100% oddolnie,  zupełnie niezależnie jako nietuzinkowy małżeński duet, bez najmniejszego instytucjonalnego wsparcia. Prowadzimy ceniony przez widzów kanał na You Tube „Trudno być katolikiem”, nagrywamy podcasty, publikujemy artykuły na profilach społecznościowych i blogu. Inspirujemy się katolicką nauką społeczną i niezmutowaną doktryną Kościoła. Wiemy, że OBRAZ MA MOC. A gdy połączy się niezapomniany kadr, z ciekawym scenariuszem i treściami katolickimi, może wyjść z tego tylko jedno – dobra twórczość na chwałę Bożą! Nie straszne nam tematy skrywane przed opinią publiczną. To czego inni unikają, obchodzą milczeniem, dla nas stanowi śmiałe wyzwanie.

Wsparcie

Tutaj regularnie wspierasz nas jako dokumentalistów produkujących filmy niszowe, o tematyce której nikt w tej formie nie porusza. I TUTAJ SZCZEGÓLNIE PROSIMY O MODLITWĘ I JĄ OBIECUJEMY. Jak otoczyć opieką duchową, nie potrzeba instrukcji. Armia Niepokalanej nie wypuszcza różańca z rąk!

ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM NA "PATRONITE"

Wspomóż nas i naszą pracę regularną pomocą finansową, choćby symboliczną miesięczną kwotą i zostań naszym Patronem

KONTO BANKOWE, SZYBKA I WYGODNA WPŁATA

Zostań naszym Mecenasem, wpłacając darowiznę na konto Fundacji „Sensus Fidei” nr. 29 1140 2004 0000 3802 8130 5463 lub przez przelewy24.

KONTO PAY PAL FUNDACJI FILMOWEJ "SENSUS FIDEI"

Jako twórcy nie mamy żadnego odgórnego finansowania. Wszystko w rękach widzów. Będzie nam miło gdy wesprzesz nas cegiełką na film.

JESTEŚ Z ZAGRANiCY?

Wspomóż nas i naszą pracę regularną pomocą finansową, choćby symboliczną miesięczną kwotą i zostań naszym Patronem na www.patreon.com.