WESPRZYJ TWÓRCÓW FILMÓW DOKUMENTALNYCH

Tutaj regularnie wspierasz nas jako dokumentalistów produkujących filmy niszowe, o tematyce której nikt nie porusza. I TUTAJ SZCZEGÓLNIE PROSIMY O MODLITWĘ I JĄ OBIECUJEMY. Jak otoczyć opieką duchową, nie potrzeba instrukcji. Armia Niepokalanej nie wypuszcza różańca z rąk.

 

KONTO PAY PAL FUNDACJI FILMOWEJ "SENSUS FIDEI"

Jako twórcy nie mamy żadnego odgórnego finansowania. Wszystko w rękach widzów. Będzie nam niezmiernie miło gdy cegiełkę na film, prześlesz przy użyciu konta Pay Pal.

KONTO BANKOWE, SZYBKA I WYGODNA WPŁATA

Możesz zostać naszym Mecenasem, wpłacając darowiznę na konto Fundacji „Sensus Fidei”. 29 1140 2004 0000 3802 8130 5463.

Wybierz kwotę

lub wpisz własną (w PLN)

Przekaż darowiznę

ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM NA "PATRONITE"

Wspomóż nas i naszą pracę regularną pomocą finansową, choćby symboliczną miesięczną kwotą i zostań naszym Patronem.

Co nas wyróżnia?

 

W nietuzinkowym małżeńskim duecie, bez instytucjonalnego wsparcia, działamy na rzecz Kościoła i Tradycji. Prowadzimy ceniony przez widzów kanał na You Tube „Trudno być katolikiem”, nagrywamy podcasty, publikujemy artykuły na profilach społecznościowych i blogu. Inspirujemy się katolicką nauką społeczną i doktryną Kościoła. OBRAZ MA MOC. A gdy połączy się dobrej jakości kadr, z ciekawym scenariuszem i treściami katolickimi, moze wyjść z tego tylko jedno- dobra jedyna w Polsce taka twórczość. Nie straszne nam tematy ukrywane przed opinią publiczną. To czego inni się boją, dla nas stanowi śmiałe wyzwanie.