Watykan wstrzemięźliwie reaguje na kolosalne zwycięstwo życia nad śmiercią w USA

24 czerwca Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych Ameryki, uchylając decyzję Roe przeciwko Wade z 1973 r., uleczył ranę konstytucyjną i jednocześnie przywrócił suwerenność poszczególnym stanom po prawie pięćdziesięciu latach.

Orzeczenie Sądu Najwyższego nie unieważniło „prawa do aborcji” – jak twierdzi narracja głównego nurtu – ale raczej unieważniło „obowiązkową legalizację aborcji we wszystkich stanach”, przywracając prawo do decydowania o „głębokiej moralnej kwestii aborcji”. ” do „ludzi i ich wybranych przedstawicieli”, z których Roe v. Wade usunął je, wbrew nakazom Konstytucji USA.

Tym samym próba zastraszenia sędziów Sądu Najwyższego, zapoczątkowana złośliwym przeciekiem projektu decyzji przez członków lobby proaborcyjnego, nie powiodła się, podobnie jak lewicowa retoryka śmierci Demokratów podsycana przez ekstremistów  i grupy finansowane przez Open Society George’a Sorosa również zawiodły. I ważne jest, aby zobaczyć, jak gwałtowna i nietolerancyjna była reakcja samozwańczych liberałów, od Baracka i Michelle Obama po Hillary Clinton, od Nancy Pelosi po Chucka Schumera, od prokuratora generalnego Merricka Garlanda po Joe Bidena, nie wspominając o deklaracjach polityków i głów państw z całego świata zachodniego.

Właściwie to, co powinno wystarczyć, aby ludzie zrozumieli wagę tej decyzji: ataki dokonywane przez grupy „pro-choice”, ataki na organizacje broniące życia, profanacja kościołów, sceny histerii ze strony zwolenników prawa do zabicia niewinnego życia nienarodzonego dziecka, symbolicznie jednoczącej członków Partii Demokratycznej finansowanej przez Planned Parenthood, która z kolei jest finansowana przez rząd; obudzona lewica; zwolennicy globalizmu Klausa Schwaba; członkowie międzynarodowej masonerii; ideolodzy zielonych zmian i redukcji demograficznej; propagandyści teorii płci, ideologii LGBTQ+ i tęczowych flag; zwolennicy kościoła szatana, którzy uważają aborcję za jeden ze swoich „rytów” kultu; ci, którzy zbierają i sprzedają ludzkie płody z klinik śmierci; ci, którzy sprzedają „szczepionki” produkowane przez ludzkie płody; i ci, którzy popierają pandemiczną farsę i ich groteskowy pociąg „ekspertów”, z których wszyscy zgadzają się, że ich hegemonia kulturowa jest teraz zagrożona, hegemonia, która od 1973 r. spowodowała śmierć 63 milionów dzieci w Stanach Zjednoczonych, którym zaoferowano ofiarę z ludzi dla Molocha politycznej poprawności.

Globalistyczny świat, który wbrew wszelkim dowodom naukowym uczynił z systematycznego naruszania ludzkiego ciała własną ideologiczną flagę, narzucając społeczeństwu eksperymentalne leczenie genowe, rozdziera teraz szaty, domagając się prawa do autonomii cielesnej kobiet i prawa do zabić życie, które matka nosi w swoim łonie.

Ten globalistyczny świat, w którym elitarna grupa wywrotowych przestępców przejęła władzę i wspięła się na wyżyny władzy w narodach i instytucjach międzynarodowych, stracił teraz kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi Ameryki dzięki historycznej decyzji podjętej przez mądrych sędziów, w tym ostatnio mianowani przez prezydenta Donalda Trumpa, którego zaangażowanie w obronę świętości ludzkiego życia odniosło dziś wielkie zwycięstwo Ameryki i tych, którzy traktują ją jako wzór do naśladowania. Wiele stanów amerykańskich uznało już aborcję za nielegalną, a dzięki decyzji Sądu Najwyższego w końcu będą mogły uznać i chronić prawa nienarodzonego dziecka.

Biuro Prasowe Watykanu oraz Konferencja Episkopatu USA reagują na ten historyczny dzień z podejrzliwym umiarem, jakby to był dla nich wstydliwy obowiązek. Bergoglio milczy, ale był bardzo rozmowny, jeśli chodzi o atakowanie Donalda Trumpa lub wspieranie Hillary Clinton, Joe Bidena i kandydatów Demokratów.

Jego milczenie w obliczu zwycięstwa dobra nad ideologią śmierci świata bez Boga, wciąż pobrzmiewa propagandą kościoła bergoglian popierającego tzw. szczepionki i Agendę 2030 ONZ, która jest jednym z głównych orędowników „zdrowia reprodukcyjnego”, który został narzucony narodom dokładnie od 1973 r. w sprawie Roe v. Wade.

 

Żródło- https://www.lifesitenews.com/opinion/abp-vigano-roe-decision-is-a-historic-opportunity-to-defend-the-sanctity-of-human-life/?utm_source=top_news&utm_campaign=catholic

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

1 komentuj
  1. metrios
    metrios says:

    Pewien nawrócony yt- ber powiedział, że papież Franciszek jest NIEPOROZUMIENIEM. I ja się z nim zgadzam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *