Trudeau grozi Kanadyjczykom ograniczeniami jesienią, jeśli nie przyjmą boosterów na COVID

„Jeżeli uda nam się 80%, 85%, 90% Kanadyjczyków zaszczepić, będziemy mieli znacznie lepszą zimę i znacznie mniejszą potrzebę ograniczeń i zasad, które były tak problematyczne dla wszystkich przez minione lata.

OTTAWA (LifeSiteNews) – Pomimo tego, że wiele krajów zdegradowało obecnie COVID do statusu corocznej grypy, kanadyjski premier Justin Trudeau zagroził Kanadyjczykom „ograniczeniami” jesiennymi, jeśli ludzie odmówią przyjęcia dawek przypominających COVID.

Trudeau twierdził, że tej jesieni istnieje „realne ryzyko poważnej fali COVID”.

Jednak rzeczywistość jest taka, jak ​​dane pokazują, że absorpcja dawek przypominających COVID jest raczej niska i spada. Tylko 49,55 procent populacji miało trzecią dawkę. Jeśli chodzi o tych, którzy zdecydowali się na więcej niż jeden booster, zrobiło to tylko 12,36 procent Kanadyjczyków.

Rząd federalny pod rządami Trudeau wymuszał zastrzyki z COVID na ludności Kanady, a nawet stosował wątpliwą taktykę, aby osiągnąć wysoki wskaźnik szczepień.

Dzieje się tak pomimo badań szczepionek COVID, które nigdy nie dostarczyły dowodów na to, że strzały zatrzymują infekcję lub transmisję. W rzeczywistości dowody sugerują, że szczepionki nie zmniejszają już nawet ciężkich objawów, zwłaszcza biorąc pod uwagę stale zmieniające się warianty wirusa i że szkodzą one większej liczbie ludzi niż pomagają.

Dane z autopsji pokazują ścisły związek między szczepionkami COVID mRNA a zapaleniem serca, zamiast związku między samym wirusem COVID a problemami z sercem.

Ponadto, według dwóch ostatnich badań medycznych z Europy, to uszkodzenie krwi wyjaśnia wiele szkodliwych skutków zastrzyków COVID.

Szczególnie młodzi mężczyźni są bardziej narażeni na zapalenie serca wywołane przez szczepienie COVID. Trudeau pochwalił również biwalentną szczepionkę przypominającą Moderna Covid-19, którą Health Canada właśnie zatwierdziło do stosowania. „Każdy, kto miał jakiś czas od szczepienia”, powiedział Trudeau, „powinien spojrzeć na fakt, że w tym miesiącu pojawią się nowe szczepionki, które są dostosowane do Omicron”. Trudeau twierdził, że nowe szczepienia „zapewnią lepszą ochronę i wszyscy powinni wyjść i się zaszczepić”. Omicron firmy Moderna została zatwierdzona bez poddawania szczepionek jakimkolwiek testom na ludziach.

Kanadyjski minister zdrowia Jean-Yves Duclos wygłosił w zeszłym tygodniu dość dziwaczne stwierdzenie, że booster jest jak ładowanie „baterii telefonu”. „Od czasu do czasu trzeba go ładować. Ponowne naładowanie naszej ochrony po sześciu miesiącach jest ważne, w przeciwnym razie pozostaniemy bez mocy, aby chronić siebie i naszych bliskich” – powiedział Duclos.

Doradcy Health Canada niedawno zalecili Kanadyjczykom przyjmowanie „wzmacniacza” wciąż eksperymentalnych zastrzyków COVID, o których wiadomo, że obecnie nie robią prawie nic, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, co trzy miesiące.

Popularność Trudeau wśród młodych wyborców wydaje się słabnąć, a większość twierdzi, że zamiast tego jest skłonna głosować na NDP.

Źródło- https://www.lifesitenews.com/news/trudeau-threatens-canadians-with-fall-restrictions-if-they-dont-get-covid-boosters/?utm_source=news&utm_campaign=catholic

1 komentuj

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *