To początek kary dla świata, którą zapowiedziała Maryja w Fatimie?

Wielu ludzi zatrzymuje się na powierzchownym, upartym trwaniu przy oficjalnej wersji i wierności przekazom medialnym, w których roi się od „speców” od medycyny, wirusów i „ekspertów” samozwańczych i sprzedanych koncernom.

Pierwsza sprawa, która rzuca się w oczy, to czemu niewielu tylko zadaje sobie podstawowe pytanie, co za tym stoi?  Jaki jest prawdziwy cel „pandemii”? Proste dwa pytania, które otwierają ocean kolejnych wątpliwości i zatrważających odpowiedzi.
Czemu tak mało ludzi myśli o tym co kryje się za monumentalnym ściekiem dezinformacji sączącym się lawinowo z mediów?
Co tak naprawdę ukrywają twórcy chaosu, ludobójstwa i kłamstw jakich dopuszczają się ONI- bliżej nieokreślony Deep state, czyli zalążek wszelkiego zła na świecie, „synagoga szatana” jak podaje Ewangelia, najbogatsi tego świata, kilkuset szaleńców dowodzących maskaradą „pandemiczną”.

Niemal 14 mln populacji kraju jest zaszczepiona jedną lub dwiema dawkami, bezrefleksyjnie poddała się kłuciu nie czytając nt powikłań, zagrożeń dla zdrowia i życia, popadając w panikę uciekła się do najprostszego, nie wymagającego wysiłku intelektualnego sposobu, na uniknięcie tej strasznie modnej choroby, nie szukając nawet informacji przeciwnej ogólnodostępnej narracji, argumentów przeciwnych do ścieku medialnego, lekarzy i naukowców ryzykujących wszystkim dla propagowania wiedzy przeciwnej do medialnej.

Wielu z nas zatrzymało się na poziomie- jest pandemia, nie jest wykreowana sztucznie, jest zagrożenie, a więc dobroduszny rząd pomoże zakończyć pandemię i zadba o nasze zdrowie.

Normalny człowiek nie jest w stanie wyobrazić sobie rozmiaru zła jakie dokonuje się na naszych oczach, nie dociera, że zło może być aż tak złe mroczne, bezwzględne demoniczne i wyzute ze wszystkiego co ludzkie.

To czyste organiczne zło wykluło się już w Edenie, w dobrej woli Ewy, która otworzyła się na nieznane i przyzwoliła wejść do duszy pokusie, jej i nasz los już w momencie ugryzienia jabłka był przesądzony… już wtedy Bóg wiedział, że świat będzie mieć swój koniec.

Już w latach 50-tych zaczęto przygotowywać świat do wielkiego resetu, skrupulatnie, krok po kroku, począwszy od Soboru Watykańskiego II skończywszy na rewolucji liturgicznej, której zgniłym owocem było odejście od kapłaństwa 42% księży w latach 65-70, efektem tych znamiennych reform były pustki w kościołach, spadek powołań o 80%, i apostazja u samego szczytu.

Bo jeśli zniszczy się duszę świata, jaką jest Kościół wówczas można zabrać się za resztę, nie ma już bastionu który trzyma ludzi w łasce uświęcającej, w walce o wolność, narodowość, wiarę, Boga, poucza, przypomina, karci, kieruje wzrok ku Bogu.

Gdy więc zniszczyli gmach Kościoła, a wraz z nim katolickie serce bijące w samym rdzeniu naszej wiary, dalszy ciąg destrukcji sumień i ludzkiej duszy poszedł gładko, aż do 2020 roku.

Fachowcy od depopulacji jak Gates, Fauci, Daszak, Schwab, Soros, Rotschild, Rockefeller, Chiny, WHO, wspierane różnorakimi agendami światowymi i bankami jak ŚFW czy Światowe Forum Gospodarcze realizujące plan depopulacji i resetu gospodarczego w Davos, podjęli konkretne działania na rzecz ziszczenia planów szaleńców, ośmiornic swymi mackami wsączającymi się w każdy zakątek ludzkiego jestestwa od wiary, przez politykę, moralność na sprawach zdrowia i konsumpcji kończąc.

Twórca Światowego Forum Gospodarczego i autor teorii wielkiego resetu, sfotografowany został na plaży w podwiązkach, staniku i pończochach bez majtek – trzyma świat w swojej dłoni szlaeńca.

W Polsce ponad 140 tys nadmiarowych zgonów świadczy o sukcesie tegoż planu, a to dopiero początek, bowiem instytucje europejskie podają, że w Europie po szczepieniach nastąpiło ponad 20 tys. zgonów w Europie i niemal 2 mln uszkodzeń, odczynów poszczepiennych i okaleczeń.

Zaś w USA prawnicy stojący w opozycji do oficjalnych sił rujnujących ludzkie zdrowie wespół z niezależnymi naukowcami i lekarzami dowiedli, że na skutek szczepień umarło ponad 45 tys. amerykanów, w tym dzieci…
Czy mając doskonale działające leki jak – amantadyna, hydroksychlorochina, iwermektyna – możemy jeszcze brać pod uwagę tzw. szczepienie? Będące de facto preparatem eksperymentalnym inżynierii genetycznej, w trakcie testów trzeciej fazy badań klinicznych określanych w prawie jako eksperyment, do 2023 r.

Odrębną sprawą jest strach, najpotężniejsza z broni jaką walczy się z całymi narodami, by zniewolić jedynie umysł, bo gdy rozum zawodzi, wszystkie instynkty budzą zwłaszcza te stadne, instynkt przetrwania.

Profesor Chssudowsky o pandemicznym szaleństwie i prawdziwych celach dystopii.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

2 komentarzy:
  1. Ada
    Ada says:

    Od 2020 roku rozkazy osobiście wydaje już Antychryst (druga bestia Apokalipsy) to znaczy, że jesteśmy już na ostatnich kartach Apokalipsy św. Jana. Pierwasza bestia (Bergoglio)natomiast tworzy Jeden Światowy Kościół aby następnie przekazać Tron Piotrowy Antychrystowi.
    Natomiast zastrzyki śmierci są po części do depopulacji a kto przeżyje ten bez oporów przyjmie chipa czyli znamię bestii. Czas już jest krótki. Pozostało niewiele lat tego starego świata

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *