Stop przymusowi szczepień na COVID!

Przedstawiciele władzy, niemal na całym świecie, uważają, że mogą posuwać się do ograniczania naszej wolności osobistej i zmuszania nas jako obywateli (nawet naszych małych dzieci) do obowiązkowego przyjmowania kolejnych zastrzyków preparatu przeciwko COVID-19… pod groźbą utraty pracy i wyrzucenia na margines społeczeństwa.

Grożą grzywnami, odmową świadczenia usług, ograniczeniem możliwości podróżowania i utratą pracy każdemu, kto odmówi podporządkowania się.

Ci autokraci wierzą, że pandemia daje im ostateczną władzę, aby unieważnić wolność jednostki. A każdy, kto wskazuje na zagrożenia związane z polityką obowiązkowych szczepień, jest wyśmiewany, nękany lub uciszany.

Groźby płynące od wielu światowych przywódców wobec swoich obywateli, którzy odmawiają podporządkowania się, są zdumiewające.

 • Austria grozi grzywnami do 3.600 euro prawie każdemu, kto w wieku powyżej 18 lat odmówi przyjęcia szczepionki.
 • We Francji paszport COVIDowy (po przyjęciu 3 dawek) jest obowiązkowy , aby móc wykonywać codzienne czynności, takie choćby jak wizyta z dzieckiem u lekarza.
 • Niemcy zakazują osobom nieszczepionym wstępu do obiektów publicznych i prywatnych, których odwiedzanie rząd uzna za „niekonieczne”.
 • Kanada (prowincja Quebec) wymaga paszportu COVID-19 do uczestniczenia w nabożeństwach religijnych.
 • Ekwador wymusza szczepienia małych dzieci począwszy od pięciolatków!

A to dopiero początek.

Wiele krajów wymaga od pracowników służby zdrowia, aby się zaszczepili pod groźbą utraty pracy i to w czasie, gdy potrzebujemy WIĘCEJ lekarzy i pielęgniarek – by potem narzekać, że pozostały personel służby zdrowia jest przeciążony.

Dlatego tak ważne jest powiedzieć naszym przywódcom, aby natychmiast zaprzestali wprowadzania nakazu szczepień!

https://citizengo.org/pl/ot/206310-stop-przymusowi-szczepien-na-covid

 

4 komentarzy:
 1. Grzegorz
  Grzegorz says:

  Ciekawi mnie jak jest w krajach muzułmańskich? Tam zapewne jest wieksza wolność i swoboda, obywateli tych krajów nikt dziś nie osądza.

  Odpowiedz
 2. Dorota Słomczyńska
  Dorota Słomczyńska says:

  Nikt nie prawa zmuszać mnie do czegokolwiek,a już na pewno nie do szczepienia,które jest niezbadane do konca

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *