„Skuteczność szczepionek słabnie w ciągu kilku miesięcy”- wyciekła tajna rozmowa pracownika Pfizer

Tajne nagranie ukazuje naukowca z firmy Pfizer, który mówi, że strzał na COVID czasami „nie działa”. Nick Karl podsumowuje reakcję swojego szefa jako „kogo to obchodzi… to po prostu nie zadziałało”.

Najnowsze tajne wideo Project Veritas ujawnia, że naukowiec z firmy Pfizer opowiada o jednym z przypadków przełożonego wyrażającego brak zainteresowania pozornym niepowodzeniem szczepionki przeciw COVID-19 w wzmocnieniu odporności badanemu. Nagranie pokazuje fragment rozmowy z naukowcem firmy Pfizer, Nickiem Karlem, który opowiada tajnemu dziennikarzowi Veritas o swoim „pierwszym eksperymencie” ze szczepionką na temat, który „dostał szczepionkę dwukrotnie i nie miał reakcji przeciwciał”. Początkowo myślał, że próbka została po prostu źle oznaczona, ale reakcją jego bezimiennego przełożonego była rzekomo obojętność.

„Jakbym to kwestionował, a mój szef powiedział:„ kogo to obchodzi, jakby to po prostu nie działało ”- mówi Karl. „Pytam:„ co?” „Nie chciał, żebym dalej to badał” – kontynuował Karl. „Powiedział: „Naprawdę nie obchodzi mnie ta jedna próbka, która nie działała”. Myślę, że jest mały procent, w którym to po prostu nie działa”. Film jest najnowszym z serii ujawnień, które Project Veritas opublikował na temat szczepionek przeciw COVID, a konkretnie Pfizera. Pojawia się, gdy coraz więcej danych wskazuje, że masowe szczepienia nie ograniczają rozprzestrzeniania się wirusa. Rząd federalny uważa, że ​​ponad 65% kwalifikujących się Amerykanów jest „w pełni zaszczepionych” ( skuteczność szczepionek słabnie w ciągu kilku miesięcy), jednak ABC News podało w zeszłym tygodniu, że więcej Amerykanów zmarło na COVID-19 w tym roku (353 000) niż w całym 2020 r. (352 000), według danych z Johns Hopkins University. W zeszłym miesiącu redaktor naczelny The Blaze, Daniel Horowitz, zauważył, że szczepionka Pfizera cieszyła się najkorzystniejszym traktowaniem przez rząd federalny ze wszystkich szczepionek przeciw COVID, w tym zatwierdzeniem quasi-FDA i pozwoleniem na podanie trzeciego zastrzyku, pomimo danych wskazujących, że jest mniej skuteczna niż Moderna. W całym kraju nadal istnieją poważne obawy dotyczące bezpieczeństwa wszystkich trzech szczepionek COVID-19 (od Pfizer, Moderna i Johnson & Johnson) stosowanych w Stanach Zjednoczonych, co wynika z faktu, że zostały opracowane i wydane znacznie szybciej niż jakiekolwiek poprzednie szczepionka. Obrońcy szczepionek zauważają, że roczny okres rozwoju nie zaczynał się od zera, ale opierał się na latach wcześniejszych badań nad technologią mRNA; i że jedną z innowacji administracji Trumpa „Operation Warp Speed” było prowadzenie różnych aspektów procesu rozwoju bezpieczeństwa. Jednak czynniki te nie wyjaśniają w pełni kondensacji faz badań klinicznych – z których każda może trwać od 1-3 lat samodzielnie – do zaledwie trzech miesięcy. Chociaż przypadki poważnych obrażeń zgłoszone do federalnego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS) po przyjęciu szczepionek przeciw COVID stanowią mniej niż jeden procent całkowitych dawek podawanych w Stanach Zjednoczonych, raport z 2010 r. przedłożony Departamentowi Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych” ( HHS) Agencja Badań i Jakości Opieki Zdrowotnej (AHRQ) ostrzegła, że ​​VAERS wykrył „mniej niż 1% niepożądanych zdarzeń związanych ze szczepionką”. Majowy reportaż z NBC News cytuje kilku ekspertów głównego nurtu uznających „luki” w federalnym monitorowaniu szczepień.
Film na stronie źródłowej- https://www.lifesitenews.com/news/undercover-video-catches-pfizer-scientist-saying-covid-shot-doesnt-work-sometimes/?utm_source=home_more_news&utm_campaign=usa

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *