Ratujmy nasze dzieci!

6 września 2021 | Aktualności

Ratujmy nasze dzieci!! Pobierajcie ze strony stowarzyszenia niezależnych lekarzy i naukowców ulotki, banery, dokumenty pdf, oświadczenia pisane przez prawników ze Stowarzyszenia niezależnych prawników, zaglądajcie na stronę STOP NOP, tam też są aktualności i najnowsze informacje dot. sytuacji na świecie.

Najnowsze badania, statystyki zgonów poszczypawkowych sa zatrważające 1,5 mln obrażeń po eliksirze w UE, 16 tys. zgonów…a to oficjalne dane UE. Co z tymi zamiatanymi pod dywan? Nie pozwólmy by odebrano naszym dzieciom życie, zdrowie i przyszłość. Jak im spojrzymy w oczy gdy zapytają : Mamo, Tato czy walczyłeś o moją wolność?

Gdy zabiorą ci dzieci bo nie zaszczypawkowałeś się? Już w Chicago i Grecji sądy odbierają rodzicom dzieci, za to że nie są zaeliksirowani!!!
To zbrodnia i ludobójstwo.Nie oszukujmy się, czeka nas to samo co w Australii, dziś panuje tam zmora totalnego „lokdałnu”, reżim sanitarny osiągnął himalaje absurdu, już przeziębieni idą do więzień, dzieci są odbierane rodzicom, eliksiruje się ludzi pod groźbami i przymusem utraty pracy, kar, mandantów, więzienia, nie wolno wyjść z domów, a przestępcą najwyższego lotu są ludzie kichający, widzący się z podejrzanymi o chorobę zwid19, czy odwiedzający plażę.

Tego chcemy dla naszych dzieci?

Świat jaki znamy się kończy, jeśli nie chcecie utraty wolności, bez której życie nie ma sensu, to walczcie w waszych szkołach, rodzinach o prawdę. A wierząc w zwycięstwo zwyciężymy! Garstka psychopatów zarządza nami, oni boją się bardziej nas niż my ich. Nie noście masek, bądźcie wolnymi ludźmi, manifestujcie to, pobierzcie dokumenty was chroniące ze wspomnianych stron z podstawami prawnymi, informujcie o szkodliwości preparatów genetycznych znajomych, rodzinę. Czas już się skończył.Idźmy do szkół, na zebraniach klasowych walczmy o wejście do trójek i rad rodziców, pytajmy rodziców kto może dołączyć do walki o dzieci bez masek i bez szczepień, łączmy się i jednoczmy w działaniach przeciwko reżimowi sanitarnemu.

Na stronie https://psnlin.pl/artykuly.html znajduje się Apel Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców do dyrektorów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, nauczycieli.

👉 WESPRZYJ PRODUKCJĘ FILMU DOKUMENTALNEGO „UKRYTY SKARB KOŚCIOŁA” 🎥 🔴 ​https://www.trudnobyckatolikiem.pl/wesprzy-nas/

5 komentarzy

 1. Blazej

  Nie I jeszcze wielokrotnie Nie!
  Dzieci to przyszłość narodu i nie. Możemy pozwolić by rząd robił sobie co im się podoba. Nie możemy im oddać dzieci!

  Odpowiedz
 2. barbarawojtkowiak729@gmail.com

  Dajmy dzieciom radość i pokój
  Sprzeciwiamy się tzw. szczepieniu dzieci

  Odpowiedz
 3. Barbara

  Dajmy dzieciom radość i pokój
  Nie dajemy wakcyny dzieciom, nie szczepimy ich

  Odpowiedz
 4. Dorota

  Strona jest już nieczynna: błąd 404

  Odpowiedz
  • Trudno Być Katolikiem

   już działa! :), dziękuję za podpowiedź!

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy:

Chrystus jest tylko alibi dla celebrowania samego siebie w nowej Mszy

Chrystus jest tylko alibi dla celebrowania samego siebie w nowej Mszy

„Kościół miłosierdzia” korzysta ze swojej władzy siłą przymusu, która zawodzi, gdy zamiast tego powinna być używana do leczenia sytuacji, które są znacznie poważniejsze: dewiacje teologiczne, aberracje moralne, świętokradztwa i brak szacunku w zakresie liturgicznym,...