Przez swoje „świętokradcze” komunie, Nancy Pelosi „ swój osąd spożywa”

Biskup Schneider wzywa do aktów zadośćuczynienia nie tylko za świętokradztwo Pelosi, ale „dla tych w Watykanie, którzy na to pozwalają”, takich jak papież Franciszek. Bp. Schneider potępił „świętokradcze” przyjęcie Komunii Świętej przez przewodniczącą Domu Nancy Pelosi jako drogę do potępienia jej duszy.

W odpowiedzi na uparte przyjmowanie Komunii Świętej przez Pelosi, nawet po tym, jak jej lokalny biskup zabronił jej udziału w Eucharystii, Bp. Schneider wyróżnił ją jako „najbiedniejszą” postać „w tym okropnym scenariuszu świętokradczej komunii”. Przyjmując Eucharystię pomimo jej śmiertelnego grzechu wspierania zabijania niewinnych osób podczas aborcji, Pelosi musi być wynagradzana, ponieważ „świadomie uparcie zjada swój osąd”.

Bp. Schneider powtórzył słowa św. Paweł, który ostrzegał: „Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pana w sposób niegodny, winien będzie zbezczeszczenia ciała i krwi Pańskiej. Niech człowiek sam siebie zbada, a więc je chleb i pije z kielicha. Każdy bowiem, kto je i pije bez rozeznania ciała, je i pije sąd nad samym sobą”. [1 List do Koryntian 11:27-29]

Naszą pierwszą reakcją na takie przestępstwo Pelosi musi być zadośćuczynienie, aby „pocieszyć naszego Pana, który jest tak strasznie oburzony tym obiektywnie świętokradczym aktem”, którego Pelosi „dokonała w najświętszym miejscu chrześcijaństwa: w Bazylice św. Piotra, w obecności papieża”.

Papież Franciszek „nie udzielił Komunii Świętej, dzięki Bogu, ale był obecny” – dodał Bp. Schneider. „To bluźnierstwo i świętokradcze akty – może tylko wywołać w nas cierpienie, ponieważ wierzymy i kochamy Jezusa Chrystusa w Eucharystii”.

Biskup oskarżył Watykan i papieża Franciszka, za rolę jaką odegrali w tym świętokradztwie, poprzez milczenie nawet w obliczu wielokrotnych, nagłośnionych przyjęć Komunii Świętej przez Pelosi. Watykan nie wydał „mocnego oświadczenia potępiającego ten czyn” i „dlatego ci w Watykanie są winni”.

Dodał, że ponoszą winę „zniszczenia” duszy Pelosi, odepchnięcia jej „dalej od Boga” i „ możliwego potępienia” oraz uczynienia „jej osądu przed Chrystusem bardziej przerażającym”.

Ci, którzy są najbardziej odpowiedzialni za to świętokradztwo, według Bp. Schneidera, to „mężowie kościelni w Watykanie” i „ostatecznie papież, który nic nie robi w tej sprawie. Widzi, jak ta dusza świadomie i publicznie idzie na swoje zatracenie, na swoje potępienie”.

Z tym milczeniem i „de facto pozwoleniem”, według Bp. Schneidera, „Watykan, Stolica Apostolska i papież w tym przypadku aprobują ten akt. To bardzo poważna sprawa”.

„Musimy więc dokonać różnych aktów zadośćuczynienia, nie tylko za Pelosi, ale także za tych w Watykanie, którzy na to pozwalają”. stwierdził Bp. Schneider

Źródło- Lifesitenews

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *