Gdy Eufrat wyschnie zacznie się…Co łączy wojnę, Izrael, Eufrat i Antychrysta z Apokalipsą?

Nowy film na kanale Trudno Być Katolikiem 🎥🔥

Jeśli cenisz naszą pracę 🏆, kliknij SUBSKRYBUJ 👍🏻 i DZWONECZEK 🔔, by być na bieżąco z naszymi filmami. Zostań naszym Patronem na www.patronite.pl/Trudnobyckatolikiem.

🎥 Zobacz nasz najnowszy film dokumentalny „Ukryty Skarb Kościoła” 

 

Nie daj się zwieść i broń swojej Katolickiej Wiary!

 

👉 WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJĘ 

👉 MOŻLIWOŚĆ WSPARCIA Z ZAGRANICY

Tradycyjna Nowenna pompejańska – zacznij już dzisiaj!🔥🙏🏻❤️

 

[mailerlite_form form_id=2]

1 komentuj
  1. Piotr
    Piotr says:

    Wielkie odstępstwo: Do dnia 2 kwietnia 2005 owym Jezusem dla Kościoła Katolickiego (całego chrześcijaństwa) było prawo, według którego wiekami podpierano czyny, potępiano, nazywano świętymi, mordowano, zakazywano etc… W dniu śmierci JPII, zgodnie z tym, co JPII napisał w Universi Dominici Gregis w punkcie 17 (o tym, kto komu powinien ogłosić śmierć papieża) oraz w Promulgacji zamieszczonej na samym dole dokumentu (o tym, że: “Po dojrzałej refleksji i idąc za przykładem moich Poprzedników, ustalam więc i wydaję te normy, postanawiając, aby nikt z jakiejkolwiek przyczyny nie odważył się zakwestionować niniejszej Konstytucji i tego, co jest w niej zawarte. Przez wszystkich ma być ona zachowywana w sposób nienaruszony, mimo jakiegokolwiek rozporządzenia przeciwnego, chociażby zasługiwało na szczególną uwagę. Niech wejdzie ona w życie i nabierze pełnej mocy oraz niech będzie przewodnikiem dla tych wszystkich, do których się odnosi.Uznaję tym samym za uchylone, jak wyżej zostało postanowione, wszystkie Konstytucje i Zarządzenia wydane w tym względzie przez Biskupów Rzymskich i równocześnie ogłaszam, że jest całkowicie pozbawione znaczenia to, co ktokolwiek, mocą jakiejkolwiek władzy, świadomie lub nieświadomie, usiłowałby uczynić wbrew niniejszej Konstytucji.”), owy Jezus (prawo) został/o zabrane Kościołowi. I jeśli cokolwiek może naprawić całą sytuację, to właśnie to, co w Ewangelii powiedział Jezus do tych, którzy poszli za nim.

    Na YT można znaleźć 59 sekundowy film z ogłoszenia śmierci JPII. Widnieje na nim wspomniany powyżej w punkcie 17 UDG Kardynał Wikariusz Rzymu, który w ręku trzyma kopertę z owym wspominanym przez JPII specjalnym komunikacie, którym miał przekazać wiadomość o śmierci JPII. Według dociekań, jest to wieść – komunikat – ściśle związany z III Tajemnicą Fatimską.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *