Portal „Do Rzeczy” promuje nasz dokument o Mszy św. i pracę na kanale

Zaglądając na łamy portalu „Do Rzeczy”, od razu moją uwagę przykuł interesujący plakat-minaturka. W mig okazało się, że to nasz plakat filmu o Mszy wszech czasów, „Ukryty skarb Kościoła”. Jakże uradowało to nas, ponieważ mało jest dobrej jakości magazynów, periodyków, telewizji i kanałów, które mogą nazwać siebie tradycyjnymi, a które są znane i cenione w całym kraju jak portal „Do Rzeczy” czy jego wersja magazynowa.

A tu pod tym linkiem https://dorzeczy.pl/religia/346060/ukryty-skarb-kosciola-powstaje-dokument-o-mszy-wszechczasow.html, znajduje się przychylny artykuł promujący nasz projekt i działania w sieci dla dobra Kościoła. Redakcja „Do Rzeczy” zrobiła nam bardzo miłą niespodziankę i opisała nas w bardzo pozytywny sposób, promując nasze projekty i pracę na rzecz Tradycji, prezentując osobiste przemyślenia, argumentację i powody dla których porzuciliśmy Kościół posoborowy, wybierając drogę ku św. Tradycji, zachęcając do wsparcia w pracy nad postprodukcją filmu o Mszy wszech czasów. To bardzo wyjątkowe wyróżnienie powstałe bez naszego współudziału. Tym bardziej nobilitujące i pokazujące, że traktowani jesteśmy jako osoby poważnie i prężnie działające na rzecz krzewienia kultu i czci dla św. Tradycji, zachowując przy tym należyty poziom merytoryczny i techniczny produkcji, wystapień. Cieszy to, że jesteśmy dla wielu twórcami, z którymi liczy się sfera internetu, a nasza działalność oceniana jest jako wartościowa i warta propagowania.

To dzięki Wam nasz film powstaje i ma szanse być ukończony pomyślnie. Maciej wziął na siebie wszystko – w kontekście produkcji dokumentu- od początku do końca. To olbrzymie zadanie, stres i odpowiedzialność. Z kolei kanał także wymaga troski i regularnej aktywności, stąd ukłony w Waszą stronę, podziękowania, za to że rozumiecie nas, pomagacie finansowo i podtrzymujecie modlitwą.

Pozdrawiamy Was w Chrystusie i Maryi, dziękując za to, że jesteście

Anna i Maciej

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *