Polska druga na świecie zalegalizowała zabijanie dzieci nienarodzonych!

Poseł Żukowska jak Włodzimierz Lenin!

Mordowanie niewinnych jest największą zbrodnią w dziejach ludzkości, która liczbowo już dawno przerosła wszystkie wojny i holokausty XX wieku razem wzięte. Ta bestialska praktyka mordowania niewinnych zaczęła się prawie sto lat temu, a dokładnie 18 listopada 1920 r. Tego dnia bolszewicki rząd Lenina jako pierwsza władza państwowa na świecie zniósł wszelkie kary za zabijanie dzieci nienarodzonych. Co ciekawe, inny ludobójca z tej samej partii, Józef Stalin, w 1936 r. znacznie ograniczył tę swobodę aborcyjną (podobnie jak i swobodę udzielania rozwodów), co jego główny oponent, żyd Lew Trocki (Lew Bronstein), uznał za dowód postępującego „konserwatyzmu” reżimu sowieckiego. A więc jeden z największych morderców w dziejach ludzkości paradoksalnie przyczynił się do ograniczenia mordownia nienarodzonych dzieci i ocalenia jakiejś liczby swoich najsłabszych poddanych.

Po śmierci Stalina, gdy komuniści przestali masowo mordować i zamykać w więzieniach swoich oponentów, jednym z przejawów ,odwilży” stał się powrót do leninowskiej swobody aborcyjnej, najpierw w Związku Sowieckim w 1955 roku, a potem w pozostałych krajach bloku komunistycznego. Na tej fali 27 kwietnia 1956 r. sejm PRL uchwalił ustawę o warunkach dopuszczalności przerywania ciąży, która legalizowała aborcję „ze względów społecznych”, czyli tak naprawdę„na życzenie”. W tamtym czasie tylko jeden poseł miał odwagę głośno zaprotestować przeciwko mordowaniu niewinnych, był nim katolicki pisarz Jan Dobraczyński.

Ustawa z 1956 r. obowiązywała w Polsce przez 37 lat, do momentu przyjęcia przez sejm RP sławetnego “kompromisu aborcyjnego”, czyli ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży z 7 stycznia 1993 r. Ustawa, która musiała być rozczarowaniem dla obrońców życia, liczących na to, że Trzecia Rzeczpospolita całkowicie odetnie się od największej zbrodni PRL i powróci do swoich katolickich korzeni. Trzecia Rzeczpospolita i jej pseudoelity polityczne wolały powrócić do tradycji II Rzeczypospolitej. A II RP wbrew naiwnej legendzie i silnej propagandzie nie była katolicka, świadczy o tym choćby długa lista masonów zajmujących wysokie stanowiska państwowe, począwszy od pierwszego prezydenta II RP, po większość premierów i dużą część ministrów po przewrocie majowym z 1926.

Wskutek przyjęcia kodeksu karnego z 1932 r. międzywojenna Polska stała się drugim na świecie!,  zaraz po Związku Sowieckim, krajem, w którym zalegalizowano zabijanie dzieci nienarodzonych! Ówczesne lobby aborcyjne tak jak dzisiaj liczyło na znacznie więcej. Najlepiej świadczy o tym publicystyka Tadeusz Boya-Zeleńskiego i jego kochanki, Ireny Krzywickiej (z domu Goldberg),  na łamach “Wiadomości Literackich”, odpowiedniku dzisiejszej „,Gazety Wyborczej”. Boy-Zeleński pomimo swoich wielu talentów to niestety jedna z mrocznych figur w II RP, właśnie ze względu na propagowanie zabijania nienarodzonych i niszczenie tradycyjnej rodziny. Diabelskie sformułowanie “piekło kobiet” pochodzi właśnie od Boya-Zeleńskiego, miało ono uzasadniać aborcje, antykoncepcję i rozwody, skąd my to znamy! Historia zatoczyła koło, wrogowie życia przebijają się ponownie ze swoimi diabelskimi piskami i przewrotnymi hasłami narzucając nam katolikom swoją chorą wizję perwersyjnego “piekła kobiet”.

Pierwszą ofiarą tej nagonki aborcyjnej padło niedawno Pabianickie Centrum Medyczne, na które Narodowy Fundusz Zdrowia nałożył karę w wysokości 550 tys. zł za to, że lekarze nie chcieli zabić dziecka kobiety, która żądała aborcji. Jak się potem okazało, nie chodziło nawet o prawo do sprzeciwu sumienia, a brak wystarczającej dokumentacji medycznej. zwolenniczka zabrania nienarodzonych dzieci Minister Zdrowia Izabela Leszczyna zapowiedziała, że to dopiero początek karania szpitali za odmowę zabijania niewinnych, gdyż postępowania wobec dwóch kolejnych szpitali „są w końcowej fazie”.

Do Instytutu Ordo Iuris już zwracają się przerażeni lekarze. Część z nich mówi, że osobiście nie utożsamiają się z konserwatywnymi czy prawicowymi ideami, ale stanowczo nie zgadzają się z obowiązkiem zabijania dzieci. Niektórzy deklarują, że wśród zatrudnionego personelu nie mają nikogo, kto zgodziłby się na uśmiercanie niewinnych. Ordynatorzy szpitali obawiają się z jednej strony odejść z pracy lekarzy, którzy nie godzą się na łamanie ich sumień, a z drugiej przewidują, że aby uchronić się od kar, będą musieli zatrudnić etatowego „kata”, czyli jednego lekarza, gotowego do zabijania dzieci nienarodzonych.

W tym samym czasie koalicja rządząca próbuje przepchać rękami Lewicy ustawę, która pozwoli na bezkarne zabijanie dzieci w polskich szpitalach. We wtorek, 25 czerwca odbyło się posiedzenie sejmowej „Komisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektów ustaw dotyczących prawa do przerywania ciąży”, w której udział wziął mec. Nikodem Bernaciak z Instytutu Ordo Iuris. W trakcie posiedzenia poseł Anna Maria Żukowska z Lewicy zgłosiła dwie poprawki, zakładające całkowitą dekryminalizacje aborcji eugenicznej. Zaskoczeni tą zmianą wydawali się nawet posłowie Platformy Obywatelskiej i obecny na posiedzeniu wiceminister sprawiedliwości Arkadiusz Myrcha. Politycy koalicji nie potrafili ustosunkować się do zaproponowanych przepisów, a mimo to… zagłosowali za zmianą i przyjęli projekt. I to pomimo tego, że nawet przedstawiciele Biura Analiz Sejmowych zasygnalizowali, że projekt budzi poważne wątpliwości co do zgodności z Konstytucją RP.

Walka o życie nienarodzonych nadal trwa, stań po właściwej stronie barykady i broń tych którzy sami obronić się nie mogą!

 

źródła:

1. Instytut Ordo Iuris

2. Zawsze Wierni, maj-czerwiec 2017

SUBSKRYBUJ KANAŁ TRUDNO BYĆ KATOLIKIEM, ALE WARTO

Módlmy się na różańcu zgodnie z prośbą Najświętszej Maryi Panny:

  1. Różaniec
  2. Nowenna Pompejańska
  3. Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca

 

Jeśli cenisz naszą pracę 🏆, kliknij SUBSKRYBUJ 👍🏻 i DZWONECZEK 🔔, by być na bieżąco z naszymi filmami. Zostań naszym Patronem na www.patronite.pl lub na zrzutka.pl

🎥 Zobacz nasz najnowszy film dokumentalny „Ukryty Skarb Kościoła” 

 

Nie daj się zwieść i broń swojej Katolickiej Wiary!

 

👉 WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJĘ 

👉 MOŻLIWOŚĆ WSPARCIA Z ZAGRANICY

Tradycyjna Nowenna pompejańska – zacznij już dzisiaj!🔥🙏🏻❤️

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *