Oszustka zastąpiła s. Łucję z Fatimy po 1957 r.- kłamstwo dowiedzione przez naukowców i lekarzy

Film autorstwa dra Chojnowskiego z USA, założyciela fundacji oraz strony „Sister Lucy truth”, który wraz z zespołem badawczym kilkudziesięciu lekarzy, badaczy, ekspertów – dogłębnych i wieloaspektowych, wielodziedzinowych badań udowodnił, że kobieta pokazana światu w 1967 r. jako s. Łucja to oszustka podstawiona przez nieznany establishment.  Pytanie co stało się z prawdziwą s. Łucją, wizjonerką z Fatimy?

Dowody jasno pokazują, że teza o powstaniu nowego kościoła i nowej wiary, której wyrazem jest novus ordo missae, jest prawdziwa. To co nauczano w Kościele przed soborem, to co przekazywała z Fatimy Maryja, a nauka i „orędzia fatimskie” przekazywane ustami nieudolnego sobowtóra s. Łucji to dwie inne rzeczywistości.

Ostatni wywiad przeprowadzony w 1957 r. z prawdziwą s. Łucją, opublikowany przez portugalskie media, której twarz jest uderzająco odmienna od twarzy oszustki, jest zupełnie inny w swej treści i wymowie niż późniejsze wywiady z podstawioną kobietą odgrywającą rolę widzącej z Fatimy.

Dowody są przedstawione publicznie przez zespół badawczy na stronie źródłowej- https://sisterlucytruth.org/

Źródło – film z napisami- https://www.bitchute.com/video/R4bcd07BFjj3/

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *