Oświadczenie arcybiskupa Carlo Marii Viganò z okazji wizyty Joe Bidena na Watykanie

Z okazji wizyty Prezydenta USA, 29 października w Watykanie agencje prasowe rozniosły wiadomość, że Joe Biden upublicznił fragment rozmowy jaka miała miejsce podczas spotkania i powiedział, że Franciszek nazwał go „dobrym katolikiem”, zapraszając go do „kontynuowania przyjmowania Komunii”. Niepokojące jest to, że do tej pory nie pojawił się żaden komentarz wyjaśniający z Watykańskiego Biura Prasowego. To pozwala nam przypuszczać, że słowa Joe Bidena odpowiadają prawdzie i że Bergoglio faktycznie je wypowiedział.

Nawet jeśli to, co powiedział joe Biden, doskonale odpowiada nieumiarkowanym żartom Jorge Mario Bergoglio – który nazwał notorycznego radykalnego działacza aborcyjnego „wielkim Włochem” – jest oczywiste, że takie wypowiedzi stanowią niesłychany skandal, ponieważ nie potępiają stanowiska polityka, który popiera aborcję, wyrzeka się niezmienności Magisterium Kościoła i rozbrzmiewa rażącym wezwaniem do popełnienia świętokradztwa, profanacji Najświętszej Eucharystii poprzez przyjęcie jej w stanie jawnego grzechu.

Każdy katolik wie, że zabicie bezbronnego stworzenia w łonie matki jest straszliwą zbrodnią; i że najpoważniejszy skandal zadawany jest wiernym nie tylko przez Joe Bidena jako zagorzałego zwolennika aborcji, ale także przez samego Bergoglio, który jest uznawany za sprawującego władzę Najwyższego Pasterza Kościoła. Jego dzieło rozbiórki [Kościoła] nie ma wytchnienia przed zdumionym milczeniem kardynałów i biskupów. Bardzo rzadkie wyjątki pasterzy, którzy naprawdę mają na sercu powierzone im dusze – przykład Jego Eminencji Kardynała Burke wyróżniają się wśród reszty – są [oni] postrzegani z wrogością przez większość ich braci Biskupów i przez Watykan, jako wywrotowcy Kościoła Chrystusowego, który dziś został zredukowany do zajmowania się zmianami klimatycznymi, kapitalizmu inkluzywnego i masowych szczepień. Bergoglio został niedawno uznany za „przewodnika moralnego” przez Radę ds. Kapitalizmu Inkluzywnego, kierowaną przez Lynn Forester de Rothschild, i mianował Jeffreya Davida Sachsa członkiem Papieskiej Akademii Nauk Społecznych. Sachs jest prezesem Sieci Rozwiązań Zrównoważonego Rozwoju, Organizacji Narodów Zjednoczonych, zwolennikiem zmniejszania światowej populacji i walki ze zmianami klimatycznymi – nie ma to nic wspólnego z misją papiestwa i powinno to dać do myślenia prałatom Kościoła, którzy powinni poważnie zadać sobie pytanie o mentalną i moralną przydatność Bergoglio do pełnionej przez niego roli.

Wzywam wiernych, aby w święto ustanowione przez Piusa XI honorujące panowanie Naszego Pana Jezusa Chrystusa błagali Majestat Boży, aby wśród wielu społeczeństw dotkniętych obecnym kryzysem Kościół Chrystusowy był pierwszym w którym Jezus Chrystus, który dziś został zastąpiony przez bożków ideologii globalistycznej ponownie nam zakrólował.

+ Arcybiskup Carlo Maria Viganò

Niedziela 31 Października 2021
Domini Nostri Jesu Christi Regis

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *