Tradycyjna Nowenna pompejańska – zacznij już dzisiaj!🔥🙏🏻❤️

Nowenna pompejańska zwana jest nowenną nie do odparcia ze względu na to, iż Matka Boża dała obietnicę, że każdy, kto odmówi przez 54 dni różaniec, modląc się o konkretną łaskę, ten ją otrzyma. Objawienie Matki Bożej z tą obietnicą zostało opisane przez bł. Bartola Longa.

Nowenna pompejańska to jest nowenna różańcowa – przez każdy dzień nowenny  odmawiamy różaniec (część radosną, bolesną i chwalebną) z dodatkową modlitwą.

Najczęściej nowennę kojarzy się z dziewięcioma dniami modlitw. W przypadku nowenny pompejańskiej jest inaczej: odmawiamy ją przez 54 dni. Dlaczego? – Wzięło się to stąd, że Matka Boża poleciła odmówić trzy nowenny dziękczynne i trzy błagalne. W sumie daje to 6 nowenn po 9 dni, a więc 6 x 9 = 54. Jednak dla uproszczenia te 54 dni nazywamy po prostu nowenną pompejańską.

Cała nowenna pompejańska trwa więc 54 dni i dzieli się na dwie części po 27 dni. Nazywamy je częścią błagalną i dziękczynną. Aby się nie pogubić, warto zaznaczyć sobie w kalendarzu dni trwania nowenny – datę rozpoczęcia i zakończenia.

Nowennę pompejańską odmawiamy w jednej intencji przez cały czas jej trwania. Nie wymieniamy listy intencji, ale jedną, najlepiej precyzyjną i konkretną prośbę.

Po skończeniu każdej części różańca modlimy się krótką modlitwą (błagalną lub dziękczynną):

Modlitwy końcowe w trakcie części błagalnej – modlimy się tą modlitwą przez pierwsze 27 dni nowenny na koniec różańca.

Pomnij o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

Modlitwy końcowe w trakcie części dziękczynnej – modlimy się tą modlitwą przez drugie 27 dni nowenny.

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

 • Kończymy różaniec trzykrotnym zawołaniem: „Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!”
20 komentarzy:
 1. Modlitwa Pompejanska
  Modlitwa Pompejanska says:

  Wielkie podziekowanie za ta modlitwe. Jestem katoliczka a nie wiedzialam jak sie mam modlic
  Bog zaplac

  Odpowiedz
 2. DOROTA
  DOROTA says:

  Szczęść Boże
  Syszałam,że zameszczona treść Nowenny Pompejańskiej jest wersją zmienioną, czy zamieścicie Państwo treść nowenny w wersji orginalnej?

  Odpowiedz
 3. radoslawprochnicki@gmail.com
  radoslawprochnicki@gmail.com says:

  Dzwońcie pod 998 bo mam 🔥💥🙌super moce, a nowenna się przyda za chorą mamę umierającą na raka płuc z przerzutami na kości 4 stopnia i tylko cud pomoże… dziękuję Życzę zdrowia 🔥😥🌹

  Odpowiedz
 4. radoslawprochnicki@gmail.com
  radoslawprochnicki@gmail.com says:

  Tak wzywałem jej pomocy kłócąc się z Bogiem co i jak i łaskę żalu za grzechy otrzymałem a potem łaskę otrzymałem uprzedzającą Michała Archanioła w Oktawie Miłosierdzia Bożego 2021 roku i jakby uderzenie miecza w kajdany i wybuch bomby atomowej w sercu przyjmując Komunię Świętą Duchową pytając się Jej czy mogę…i zalewając się łzami pogrążony w tym trudnym do opisania odczuciu i dającej najpierw siłę do walki z grzechem, a potem to już wiecie, Tak różańcem w ręku walczyłem nieustannie przez dwa lata… i stało się jak się stało…Wtedy przez 10 dni Świat mi się wywrócił pozytywnie i metanoję, od 25 marca 2022 łaskę poznanie Miłości Boga, choć Pan przybliżał się wcześniej…dopiero sprawdzenie wszystkiego skrzydłem rozumu otworzyło próbowanie zrozumienia niezrozumiałefo, a niespełna 2 lata później bo w styczniu 2023 rozpoczęcie walki nie tylko o życie i przyszłość mojej małej rodziny…. 😭 Tak to było

  Odpowiedz
 5. radoslawprochnicki@gmail.com
  radoslawprochnicki@gmail.com says:

  Duch Święty modli się za mnie i przyczynia się za Świętym Świętych, bo ja już nie jestem w stanie się modlić czy na kolanach czy w inny sposób by nie przytrafiło się to co przytrafia się Świętym pośród nocy…i ich ekstaz z miłości w miłości i wynagradzając Miłości nie wiedząc jednak nie umiejąc rozróżnić od kogo pochodzą te dzienne na początku popełniłem kilka błędów chyba nieświadomie nie chcąc zawodzić Pana…Hmm 😁🥰😍🌞🤍🕊️

  Odpowiedz
 6. radoslawprochnicki@gmail.com
  radoslawprochnicki@gmail.com says:

  I tak jeśli moja dusza jakoby Maryja Świątynia Ducha Świętego we mnie, w której zamieszkał Ojcem z Synem, tak moje ciało Świętym Świętych miejscem spotkań z Bogiem w Trójcy Św., Namiotem spotkania w Starym Testamencie do którego mógł wejść tylko Najwyższy Kapłan a w Nowym Testamencie Jezus Chrystus,…A wszyscy Ci wywołująć w swych spirytualistycznych rytuałach Ducha Prawdy przyczynili się do Ochydy Spustoszenia tego chwalebnego ciała dokonując tego w Polskim Kościele rękoma kapłanów i Hierarchów, którzy dali na to przyzwolenie błądząc w swych herezjach i zepsutej miłości własnej i pychy posiadania wybraństwa i władzy dla siebie, ignorując lub nie wierząc we Wszechmoc i potęgę myśli Boga, a odrzucając Dotyk Boga…co prawie doprowadziło do tragedii zniewolenia ludzkości przez wroga Boga, Lucyfera choć wiem że nic nie wiem czy już się dokonało co wykonać się miało.

  Odpowiedz
 7. Edyta Książek
  Edyta Książek says:

  PANI ANIU KOCHANA I PANIE MACIEJU ROBICIE. I MACIE WIELE WSPANIAŁYCH I POBOŻNYCH INICJATYW !!! ALE BŁAGAM ZRÓBCIE PROGRAM O PRAWDZIWEJ NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ I JEJ PRAWDZIWEJ PEŁNEJ WERSJI ORAZ FASCYNUJĄCEJ HISTORII POWSTANIA !!!!!!!!!
  KOCHANI MÓDLMY SIĘ PO KATOLICKU !!!!
  POZDRAWIAM LAUDETUR JESUS CHRISTUS !!!!

  Odpowiedz
 8. Edyta Książek
  Edyta Książek says:

  WSZYSTKIM ODMAWIAJĄCYM NOWENNĘ ORAZ ZAINTERESOWANYM PEŁNĄ I PIERWOTNĄ WERSJĄ NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ POLECAM WYDANĄ W TYM ROKU PRZEZ WYD. ROSA MYSTICA, PT. NOWENNA POMPEJAŃSKA BŁ. BARTOLO LONGO. ZAWIERA ONA WERSJĘ NAPISANĄ PRZEZ BŁ. W JĘZYKU WŁOSKIM !!! ORAZ PRZETŁUMACZONĄ NA POLSKI PEŁNĄ I PIERWOTNĄ WERSJĘ MODLITW NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ.
  SZOKUJĄCE JAK BARDZO POSOBOROWIE BOI SIĘ TEJ MODLITWY IŻ TAK BESZCZELNIE JĄ OKROJONO I OCENZUROWANO !!!
  POLECAM SERDECZNIE I ZAPEWNIAM ŻE TA MODLITWA ODMIENIA ŻYCIE KAŻDEGO KTO ODMAWIA JĄ TAK JAK BŁOGOSŁAWIONY BARTOLO LONGO !!!
  NIECH WAS BÓG BŁOGOSŁAWI

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *