Nawet ŚDM ma propagować Agendę 2030- depopulację, aborcję, antykoncepcję i globalistyczną ideę NWO

Watykan broni się po tym, jak jego strona internetowa Światowych Dni Młodzieży 2023 zawarła poparcie dla Agendy 2030 ONZ na rzecz aborcji i antykoncepcji.

Zgodnie z listem „Zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju” opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej Światowych Dni Młodzieży (ŚDM) Lizbona 2023, organizowane przez Kościół wydarzenie, które odbędzie się w sierpniu tego roku w Portugalii, ma jako swoją „misję” cel budowania „w oparciu o cele zrównoważonego rozwoju przyjęte na całym świecie ”, jak wyrażono w „Celach Laudato si’ przedstawionych przez Watykan, a także w Agendzie Organizacji Narodów Zjednoczonych 2030 (SDGs)”.

Ze względu na proaborcyjne, proantykoncepcyjne i antykoncepcyjne aspekty Agendy 2030 i zawartych w niej 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDG), strona internetowa ŚDM zmieniła swój list, aby wyjaśnić, że zatwierdzanie agendy odbywa się dopiero zgodnie z „wskazówkami Stolicy Apostolskiej”, „ponieważ było wiele skarg, odniesienie [do Agendy 2030] zostało później zakwalifikowane… [aby wyjaśnić, że] przestrzegamy Agendy 2030 „tak, jak jest interpretowana zgodnie z Kościół katolicki”.

Ta kwalifikacja obejmowała usunięcie logo Agendy 2030 ze strony internetowej.

Te tak zwane „orientacje”, które starają się pogodzić antykatolickie cele ONZ polegające na zapewnieniu „powszechnego dostępu do zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego oraz praw reprodukcyjnych” na całym świecie – powszechne eufemizmy na określenie środków antykoncepcyjnych i aborcji – z naukami Kościoła katolickiego, które potępia takie praktyki jako grzech ciężki, zostały po raz pierwszy opublikowane w 2016 roku przez ówczesnego nuncjusza apostolskiego i stałego obserwatora Stolicy Apostolskiej przy ONZ, arcybiskupa Bernardito Auza.

Instrukcje Auzy nalegają, aby papież Franciszek i Watykan „odrzuciły” różne wysiłki proaborcyjne i kontrolujące populację, które znajdują się w Agendzie 2030, nadal istnieje ogólna aprobata dla misji ONZ w instrukcji, odnosząc się do „właściwych i godnych pochwały aspiracji ” programu i włączenie uwag Franciszka z 2015 r., nazywających międzynarodowe przyjęcie środków „znakiem nadziei”.

Znakiem rozpoznawczym pontyfikatu Franciszka stało się przymilanie do aktorów globalistów, którzy odrzucają nieomylne moralne nauczanie Kościoła.

W październiku 2021 r. Franciszek mianował wybitnego orędownika aborcji i kontroli populacji Jeffreya Sachsa członkiem zwyczajnym Papieskiej Akademii Nauk Społecznych. Sachs jest także jednym z architektów SDG ONZ, a nawet wcześniej chwalił kontrowersyjną encyklikę Franciszka Laudato Si za to, że „umożliwiła” ich przejście.

źródło: https://www.lifesitenews.com/news/world-youth-day-tries-to-clarify-its-promotion-of-the-uns-pro-abortion-2030-agenda/?utm_source=top_news&utm_campaign=catholic

1 komentuj
 1. Mariusz Broniecki
  Mariusz Broniecki says:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
  Skoro tak bardzo wszystkim globalistom tak bardzo zależy na wcieleniu tego programu depopulacji to zastanawia mnie jeden fakt dlaczego sami nie zaczynam od siebie najzwyczajniej niech sprawdzą czy to działa kolejne pytanie dlaczego w to wszystko angażuje się stolica apostolska dlaczego w tym wszystkim bierze udział biskup Rzymu a dokładnie mówiąc stolicy Apostolskiej ?
  Komu tak naprawdę stolica apostolska służy ? Albo służy Panu Jezusowi Chrystusowi a dokładnie mówiąc Bogu Ojcu wszechmogącemu w Trójcy Świętej Jedynemu i Matce Bożej albo najzwyczajniej w świecie zawiera pakt z diabłem i służy diabłu a jeżeli tak to należy wypowiedzieć posłuszeństwo stolica Apostolskiej do tego jesteśmy zobowiązani w takich sytuacjach jako Kościół katolicki wierni wierzący, kierujący się przede wszystkim prawem Pana Boga Wszechmogącego Pana Jezusa Chrystusa Ducha Świętego Bożego przez Matkę Bożą .
  Ponieważ my prawdziwi katolicy którzy stoimy na straży w obecnych czasach nie będziemy w żadnym wypadku absolutnie negocjować z diabłem ani z nim paktować ! |Kanon Kościoła katolickiego jest dla nas najważniejszy i my jako Chrześcijanie z całą pewnością nie ustąpimy nie będziemy brali udziału w żadnych dewastacjach nie będziemy brali udziału żadnych destruktywnych działaniach.
  Zawsze będziemy stać po stronie Wiary Nadziei i Miłości!
  Tylko przez Pana Jezusa Chrystusa jest Zbawienie , oraz przestrzeganie praw które pozostawił nam byśmy wiedzieli co jest dobre a co jest złe po to mamy nasz umysł abyśmy umieli kierować się rozwagą roztropnością i mądrością .
  Nie dla agendy NWO i W H O !
  Pamiętam w modlitwie wstawienniczej na Różańcu Świętym do Najświętszej Maryi Panny Zatriumfuje zaś Serce Najświętszej Maryi Panny !
  Nie negocjuje z diabłem ! I Wy również !
  Pozdrawiam serdecznie .
  Mariusz

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *