Największa zbrodnia przeciwko ludzkości w historii

„Największa zbrodnia przeciwko ludzkości w historii, to są potwory i nie sposób uniknąć wniosku, że skupiają się na zakłócaniu reprodukcji człowieka”. „To „broń biologiczna i… jesteśmy atakowani”. W przemówieniu wynikającym z analiz tysięcy dokumentów firmy Pfizer, dr Naomi Wolf przedstawiła, w jaki sposób przedsiębiorstwo „szczepionkowe” celowo dążyło nie tylko do „zakłócenia i upośledzenia ludzkiej reprodukcji”, ale także do „ataku” i „zabijania”. Wolf, wieloletnia demokratka, przemawiała w marcu na Hillsdale College, wyznając, że wydarzenia z ostatnich trzech lat „naprawdę implodowały” jej dawny światopogląd i że teraz najważniejsza jest „Konstytucja, wolność i swoboda”.

Autorka i dziennikarka, która jest także współzałożycielką i dyrektorem generalnym Daily Clout, wyjaśniła, w jaki sposób wraz ze Stevem Bannonem z War Room zwerbowała 3500 ekspertów naukowych i medycznych do pomocy w analizie dziesiątek tysięcy dokumentów, które firma Pfizer przedłożyła FDA do wykorzystania w oceniając bezpieczeństwo i skuteczność ich zastrzyków COVID.

FDA początkowo sprzeciwiała się ich uwolnieniu w pozwie dotyczącym ustawy o wolności informacji, mającym na celu wstrzymanie publikacji kluczowych danych dotyczących bezpieczeństwa przez okres do 75 lat, ale wniosek ten został odrzucony przez sąd w Teksasie, a pierwsza kropla dokumentów została ujawniona 2 marca 2022. 3500 zrekrutowanych ekspertów podzielono na sześć grup roboczych z komisjami na czele, które analizowały dokumenty i tworzyły raporty, które byłyby dostępne i zrozumiałe dla ogółu społeczeństwa.

A jeśli chodzi o dziesiątki raportów, Wolf powiedziała, ze dokumenty firmy Pfizer „zawierają dowody największej zbrodni przeciwko ludzkości w historii naszego gatunku”. Przedstawiając podsumowanie tylko „niektórych rzeczy, które wyszły na jaw”, zwróciła uwagę na 11 następujących punktów: #1: Firma Pfizer wiedziała, że ich zastrzyki oparte na genach mają negatywną skuteczność już w listopadzie 2020 r Co najmniej już w maju 2021 r., pięć miesięcy po wprowadzeniu zastrzyków opartych na genach, firmy Pfizer, zaczęły pojawiać się doniesienia o wielu „przełomowych przypadkach”, w których w pełni zakłuci celebryci, a następnie ogół społeczeństwa, byli zarażeni przypadkami COVID-19 . W październiku badania zaczęły potwierdzać nieskuteczność zastrzyków, a później, do stycznia 2022 r., że ci, którzy zostali zakłuci przeciwko COVID-19, byli bardziej narażeni na złapanie go. Odkrycia te były nadal potwierdzane w lipcu 2022 r., grudniu 2022 r., a następnie również w styczniu 20203.

Jednak zgodnie z analizą danych Wolf stwierdziła, że Pfizer wiedział, że tak jest w przypadku ich własnego produktu już w listopadzie 2020 r., zanim preparat został szeroko wprowadzony na rynek jako lekarstwo na COVID-19. „Firma Pfizer wiedziała na przykład miesiąc po wprowadzeniu na rynek, czyli w listopadzie 2020 r., że szczepionki nie powstrzymują COVID!”. Przypomnij sobie, jak w tym okresie prowadzony był pełen marketing produktu. Reklamy były w mediach społecznościowych, reklamy były w telewizji i miesiąc po wprowadzeniu na rynek,  dokumenty wewnętrzne firmy Pfizer wskazywały, że jej szczepionki są wadliwe i nieskuteczne oraz identyfikują, że trzecim najczęstszym skutkiem ubocznym szczepionki firmy Pfizer jest… COVID!”

#2: Wkrótce po wypuszczeniu zastrzyków COVID na rynek, firma Pfizer zatrudniła 2400 pełnoetatowych pracowników do przetwarzania dokumentacji poszkodowanych w białej księdze ze stycznia 2021 r. Analizującej nowe „szczepionki” przeciwko COVID, amerykańscy lekarze zaobserwowali, jak i dlaczego należy zapewnić bezpieczeństwo takiej interwencji przed jej zastosowaniem, zwłaszcza w populacji globalnej. W przeciwieństwie do przyjmowania leków na rzeczywistą chorobę, wyjaśnili, że osoba, która przyjmuje „szczepionkę”, jest zazwyczaj całkowicie zdrowa i nadal byłaby zdrowa bez „szczepionki”. Ponieważ pierwsza zasada przysięgi Hipokratesa brzmi: nie szkodzić, należy zagwarantować bezpieczeństwo szczepionek.

W swojej grupie, badając dokumenty firmy Pfizer, Wolf oświadczyła, że oszałamiające było to, że mniej więcej w tym samym czasie w ciągu miesiąca lub dwóch [„od wprowadzenia szczepionki”] firma Pfizer otrzymywała wiele zgłoszeń niepożądanych odczynów poszczepiennych – co często oznaczało dramaty ludzkie.

 

Źródło Lifesitenews

2 komentarzy:
 1. radoslawprochnicki@gmail.com
  radoslawprochnicki@gmail.com says:

  Wywalamy WHO a z Nią ONZ bo to podwaliny pod Totalitarny Rząd Światowy, którego Rząd Polski wraz z Prezydentem przewodniczyli u początku wybuchu pandemii czyli kłamstwa…Nie mogą się teraz nawet tłumaczyć że o niczym nie wiedzieli bo wiedzieli od początku i mają krew na rękach…Do dymisji i jeśli będą dowody to Trybunał Stanu….Tylko nie pozwólcie im spalić teczek jak udało się Wałęsie bo jeszcze Nagrodę Nobla dostaną bo jak były Prezydent wezmą zasługi na siebie i ocalenie Europy i Świata, a dzięki i zadośćuczynienie Bogu Samemu, a nie Hierarchii Kościoła…a wdzięczność należały się narodowi zarówno wtedy jak i teraz.. 💛Order Świętego Ducha niech z narodem pozostanie teraz i na zawsze

  Odpowiedz
 2. Jacek
  Jacek says:

  Tu jest tyle przekłamań i kłamstw, że ktoś musiał by poświęcić czas na prostowanie bzdur I bredni. Skutkiem ubocznym szczepień ma być…Covid XD. Pomijam już fatalne tłumaczenie, gafy językowe i niespójność logiczną. Pani Wolf została w Stanach okrzyknięta szurem.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *