Morderstwo za kulisami „pandemii” ?- dyrektor zakładu pogrzebowego w Anglii

Dyrektor Milton Keynes Family Funeral Services w Wielkiej Brytanii, John O’Looney nakreślił dystopijną rzeczywistość przypominającej ludobójstwo dokonane w cieniu „pandemii”.

Właściciel zakładu pogrzebowego przekonuje: „Jeśli oni są gotowi mordować ludzi w taki sposób, jak to robią, podejrzewam, że nie zastanowią się dwa razy nad uciszeniem ludzi takich jak ja. Wiem, że moje dni są policzone za to, że odważyłem się mówić prawdę. W rzeczywistości nie ma pandemii COVID i jestem tego żywym dowodem.”

O’Looney apeluje o nieposłuszeństwo obywatelskie, zaznacza że można fałszować statystyki testów, ale dane dot. zgonów są trudniejsze do sfałszowania. Dyrektor mówi o 1000% wzroście zakupu środka uspokajającego midazolamu przez NHS w 2020 r.
To
benzodiazepina stosowana dożylnie jako środek znieczulający do sedacji lub jako dodatek do znieczulenia ogólnego.

Opowiada jak w 2020 r. zaczęły się masowe pogrzeby starszych osób przenoszonych ze szpitali do domów opieki społecznej. „Wszystkie te osoby zostały oznaczone jako „COVID”.  Nigdy nie spotkałem się z lekarzem, który byłby obecny przy ich wypisywaniu.” Tym samym podejrzewając, że tysiące starszych osób zostało uśmierconych w domach opieki przy użyciu tej substancji. „6 stycznia rozpoczęli szczepienie, a śmiertelność była wysoka, jako przedsiębiorca pogrzebowy nigdy nie widziałem czegoś takiego od 15 lat, zaczęło się dokładnie wtedy, gdy zaczęli wbijać w nich igły. To były głównie zgony w szpitalach, liczby „pandemiczne”, ale dopiero wtedy, gdy zaczęli się szczepić, i nie wcześniej” – dodał.

Zakres zgonów to nagły zawał serca, zakrzepy, udar i niewydolność wielonarządowa- dodał.  Mamy do czynienia z bardzo skomplikowanym kłamstwem, by przekonać wszystkich, że są chorzy i że istnieje niebezpieczny wirus, a ty potrzebujesz zastrzyku ratującego życie. Mogę wam powiedzieć, że niedługo wydarzą się dwie rzeczy. Już szczepią dzieci i wymyślają nowe „warianty”, chodzi o to, abyś przyzwyczaił się do tego, że istnieje wariant.
A to, co się wkrótce stanie z tymi wszystkimi dziećmi, które szczepią, to, że dzieci zachorują i umrą w wyniku tych zastrzyków. Czy wiesz, ile dzieci, które miałem – lub słyszałem przez moją sieć firm pogrzebowych w promieniu 50 lub 60 mil – dzieci, które zmarły na COVD odkąd to się zaczęło?  Ani jedno dziecko nie odeszło z COVID, o którym wiem, a ja byłbym świadomy, ponieważ byłaby to sensacyjna nowina.

Cel pierwszy to zabijanie ludzi i widzę to jako przedsiębiorca pogrzebowy, drugi to sterylizacja dzieci. Jest ogromne centrum więzienne, zupełnie nowe więzienie dla 30 000 ludzi. Są dla osób, które nie przyjmą szczepionki. Będą nazywać je obozami kwarantanny, obozami FEMA.  Zamierzają umieścić cię w obozach – i mogę ci powiedzieć, że szybko zostaniesz wysłany i szybko wypiszą ci w akcie zgonu  „COVID”. Widzimy dokładnie to, co rzekomo widzieliśmy podczas drugiej wojny światowej.

John prognozuje, że w ciągu najbliższych kilku lat wszyscy, zaszczepieni mogą umrzeć. A potem zacznie się obława i wtedy zapełnią te duże ośrodki kwarantanny. W tych obozach będą „ogniska” COVID i ludzie zostaną wywiezieni… niektórzy ludzie nie wytrzymają i przyjmą śmiertelny zastrzyk tylko po to, by dostać zwolnienie…. by być zamkniętym w domu.

Źródło- https://www.bitchute.com/video/gigUyK3yLtMU/

 

 

1 komentuj

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *