Moralna i mentalna przydatność Bergoglio do pełnienia roli papieża zakwestionowana

Arcybiskup Viganò do biskupów: należy zakwestionować moralną i umysłową przydatność Bergoglio jako papieża.

Joe Biden po spotkaniu w Watykanie z papieżem, powiedział, że Franciszek nazwał go „dobrym katolikiem”, zapraszając do „kontynuowania przyjmowania Komunii św. Niepokojące jest to, że do tej pory nie pojawił się żaden dementujący komentarz ze strony Watykańskiego Biura Prasowego.

To pozwala nam przypuszczać, że słowa Joe Bidena odpowiadają prawdzie i że Bergoglio faktycznie je wypowiedział. Nawet jeśli to, co powiedział Biden, doskonale koresponduje z żartami Jorge Mario Bergoglio – który radykalnego działacza aborcyjnego nazwał „wielkim Włochem” – jest oczywiste, że takie wypowiedzi stanowią niesłychany skandal, ponieważ nie potępiają stanowiska osoby publicznej, która popiera aborcję, wyrzeka się niezmiennej nauki Magisterium Kościoła i rażąco wzywa do popełnienia świętokradztwa, profanacji Najświętszej Eucharystii poprzez przyjęcie jej w stanie jawnego i uporczywego trwania w grzechu.

Każdy katolik wie, że zabicie bezbronnego stworzenia w łonie matki jest straszliwą zbrodnią; i że najpoważniejszy skandal zadaje wiernym nie tylko Joe Biden jako zagorzały zwolennik aborcji, ale także sam Bergoglio, który jest uznawany za sprawującego władzę Najwyższego Pasterza Kościoła. Jego dzieło rozbiórki nie ma końca, przy milczeniu kardynałów i biskupów. Bardzo rzadkie wyjątki pasterzy, którzy naprawdę mają na sercu powierzone im dusze – przykład Jego Eminencji Kardynała Burke – są postrzegani z wrogością przez większość ich braci Biskupów i przez Watykan, jako niepokojący wywrotowcy w Kościele Chrystusowym, który dziś został zredukowany do zmian klimatycznych, inkluzywnego kapitalizmu i masowych szczepień.

Bergoglio został niedawno uznany za „przewodnika moralnego” przez Radę ds. Kapitalizmu Włączającego, kierowaną przez Lynn Forester de Rothschild, i mianował Jeffreya Davida Sachsa członkiem Papieskiej Akademii Nauk Społecznych. Sachs jest prezesem Sieci Rozwiązań Zrównoważonego Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych, zwolennikiem redukcji światowej populacji i walki ze zmianami klimatycznymi – nie ma to nic wspólnego z misją papiestwa i powinno postawić pytanie o mentalną i moralną przydatność Bergoglio do pełnionej przez niego roli. Wzywam wiernych, aby w święto ustanowione przez Piusa XI na cześć panowania społecznego Pana Naszego Jezusa Chrystusa błagali Majestat Boży, aby wśród wielu społeczeństw dotkniętych obecnym kryzysem, Kościół Chrystusowy był pierwszym, w którym króluje Jezus Chrystus, który dziś został zastąpiony przez bożków ideologii globalistycznej.

+ Arcybiskup Carlo Maria Viganò niedziela 31 października 2021 Domini Nostri Jesu Christi Regis

 

Źródło- https://www.lifesitenews.com/opinion/vigano-to-worlds-bishops-question-the-moral-and-mental-suitability-of-bergoglio-as-pope/?utm_source=featured&utm_campaign=catholic

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *