„Mikroskopijne metalowe przedmioty w szczepionkach COVID”- analityk krwi Dr Zandre Botha

„Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepionkach COVID”- analityk krwi Dr Zandre Botha.

Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu na COVID.

(Dr Trozzi) – „Właśnie uczestniczyłem w wyjątkowym trzydniowym szczycie internetowym, The Caribbean Health Summit 2021. Jedną z prezentacji był dr Zandre Botha. Zbadała krew wielu osób pod mikroskopem po tym, jak padły ofiarą wymuszonych, źle poinformowanych biotechnologicznych zastrzyków COVID sprzedawanych jako „szczepionki przeciw COVID”, o których wiemy, że nie są szczepionkami.”

Mikroskopowe odkrycia dr Bothy są przerażające! Po pierwsze, konsekwentnie obserwuje ekstremalne uszkodzenia czerwonych krwinek u wszystkich ofiar „szczepionek”. Zauważa spiętrzoną formację rouleaux.  Ułożone w stosy są ekstremalną formą uszkodzenia czerwonych krwinek, przez co sklejają się ze sobą, nie mogą już skutecznie przenosić tlenu i zatykają małe naczynia krwionośne, przyczyniając się do powstawania śmiertelnych skrzepów krwi. Po drugie, dr Botha otrzymała bezpieczną próbkę jednego z zastrzyków COVID. Badanie mikroskopowe ujawniło nieorganiczne elementy elektrotechniczne w tych zastrzykach z broni biologicznej. Rozumiemy, że dodatkową wymówką Big Bad Pharma dla tajnych składników koktajli wstrzykiwanych niewinnym ludziom jest to, że ich „produkt zawiera własność intelektualną, którą mają prawo chronić”.  Prezentacja dr Bothy ze Szczytu Karaibskiego nie jest jeszcze dostępna, ale oto inne ostatnie prezentacje, które zrobiła, które pokazują te same odkrycia mikroskopowe.

Odkrywamy, że zastrzyki są jeszcze gorsze niż myśleliśmy. Tymczasem zdradzieccy politycy, jak kanadyjski Trudeau, i skorumpowani szefowie tak wielu instytucji na całym świecie, nadal narzucają je ludziom; demonizują ludzi, którzy odmawiają wstrzyknięć, a zamiast tego stają się ofiarami apartheidu medycznego, tracąc pracę, domy i więcej wolności. To napaść, masowe morderstwo i inwazja zaawansowana technologicznie. Te elektrotechniczne elementy zastrzyków, wydają się być diabolicznym hakowaniem ludzkich ciał przez kryminalne przedsięwzięcia. Podzielam apel doktora Bothy, by ludzie odrzucili te zastrzyki, nawet pod tyrańskim butem apartheidu medycznego. Musimy szczególnie chronić dzieci w obliczu opresyjnych, zdradliwych polityków, takich jak kanadyjski Trudeau, który właśnie zakazał Kanadyjczykom w wieku 12 lat i starszym podróżowania po Kanadzie, ucieczki z Kanady, zarabiania na życie lub uczestnictwa w społeczeństwie, chyba że poddadzą się zastrzykom. Wesprzyj organizacje walczące z tym, takie jak Centrum Sprawiedliwości na rzecz Wolności Konstytucyjnych w Kanadzie.

Lekarstwem na COVID jest sprawiedliwość. Nie możemy się poddać; i musimy sobie nawzajem pomagać przetrwać ciężkie, uciążliwe czasy medycznego apartheidu. Modlimy się, aby wielu współsprawców zbrodni COVID zostało wkrótce usuniętych ze swoich biur i umieszczonych w celach więziennych w oczekiwaniu na szybkie procesy za przestępstwa, z których wiele, takich jak zdrada, wymaga kary śmierci. Wyraźnie popełniają zbrodnie przeciwko ludzkości. Na koniec zastanówmy się: jaka jest funkcja tych mikroskopijnych, samoskładających się jednostek elektrotechnicznych, które są masowo wstrzykiwane niewinnym ludziom? Oczywiście są bardzo nienaturalne i szkodliwe dla zdrowia wszystkich. Ale musi być w tym coś więcej. Zróbmy krótką dygresję. Przypomnijmy sobie marzec 2020 r., kiedy wszyscy po raz pierwszy zostaliśmy zamknięci na „dwa tygodnie, aby spłaszczyć krzywą”. Tylko „niezbędni pracownicy” mogli wykonywać swoją pracę. Dziwnie „niezbędnymi pracownikami” były ekipy instalujące wieże 5G z dużą szybkością i intensywnością w miastach na całym świecie, w tym w Kanadzie. Czy może istnieć jakakolwiek interakcja między sygnałami elektromagnetycznymi 5G a samoorganizującymi się cząsteczkami elektrotechnologii wstrzykiwanymi niczego niepodejrzewającym niewinnym masom?
Najwyraźniej mamy o wiele więcej badań i pracy na ten temat. Na razie, ponieważ już staramy się pomóc ofiarom zastrzyków z wielu biologicznych toksycznych skutków, takich jak toksyczne białka kolców, wzmocnienie zależne od przeciwciał, niepłodność, choroby autoimmunologiczne i inne; musimy również wziąć pod uwagę wysoce prawdopodobny związek między dwoma aspektami tej broni i systemu kontroli, czyli mikroskopijnymi elementami elektrotechnologii w zastrzykach, a toksycznymi polami 5G gromadzonymi wokół nas. Będziemy badać i omawiać to znacznie dalej. Odmowa wstrzyknięcia jest samoobroną. Rozbrojenie wież 5G to także samoobrona i szczerze mówiąc powinna być dziełem policji, a także podstawowym prawem wszystkich obywateli. Będziemy kontynuować badania.
Film z wywiadu przeprowadzonego z lekarką na stronie źródłowej-
https://www.lifesitenews.com/opinion/microscopic-high-tech-metallic-objects-visible-in-covid-jabs-blood-analyst-claims/?utm_source=home_opinion&utm_campaign=usa
Lub tutaj- https://brandnewtube.com/watch/dr-zandre-botha-never-before-seen-doctor-reveals-horrific-findings_1Ci3IeaGGynwL6q.html

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *