Matka Miriam: „Jeśli nadal jesteś demokratką, jesteś w partii śmierci”

Matka Miriam zaatakowała Partię Demokratyczną za „całkowite porzucenie Boga” i powiedziała katolikom, aby nie głosowali na demokratycznych polityków z powodu deklarowanego przez partię poparcia dla aborcji, ideologii LGBT i innych zagrożeń dla życia, rodziny i rodziców. prawa. „Partia Demokratyczna jest przeciwko Bogu, jest przeciwko życiu” – powiedziała Matka Miriam.

„W przeszłości był czas, kiedy katolicy mogli być Demokratami” – zauważyła. „Ale nie wiecej. Bez wątpienia są partią śmierci”. „Jeśli nadal jesteś demokratą, jesteś w partii śmierci, całkowitego zła, całkowitego zniszczenia rodziny, z całkowitym porzuceniem Boga” – oświadczyła. Zakonnica benedyktyńska podkreśliła obowiązek katolików głosowania w wyborach, wezwała ich, aby nie oddawali głosu na nikogo związanego z Partią Demokratyczną:Zbliża się głosowanie. Zbliżają się semestry. Jeśli głosujesz na jednego demokratę, odwracasz się od Boga i zwiększasz zło na tym świecie. Nikt, kto chodzi z Bogiem, nie należałby do Partii Demokratycznej. Są strasznie źli. Są źli. Oni chcą zniszczyć ludność tego kraju i świata.

Matka Miriam dodała, że ​​nikt nie może słusznie nazywać się katolikiem, wspierając Demokratów. „Musisz iść do urn. Musisz uniemożliwić jeszcze jednemu Demokracie zasiadanie w jakimkolwiek urzędzie – powiedziała. „Musisz temu zapobiec, a jeśli tego nie zrobisz i nazywasz siebie katolikiem, jesteś oszustem”. „Nie możesz być katolikiem i głosować na Demokratów. Demokraci popierają aborcję, homoseksualizm, pozbawienie praw rodzicielskich.  Demokraci popierają poważne zło, w tym homoseksualizm, aborcję, ideologię transpłciową oraz ataki na wolność religijną i prawa sumienia.

270 Demokratów w Kongresie popiera „małżeństwo” osób tej samej płci i poparło ustawodawstwo, które ma skodyfikować przedefiniowanie małżeństwa do prawa federalnego.  Biały Dom zdecydowanie poparł zarówno WHPA, jak i Ustawę o Równości, a Joe Biden obiecał, że „pierwszy projekt ustawy”, który wyśle ​​do Kongresu, jeśli Demokraci osiągną wystarczające zyski w połowie kadencji, „będzie można skodyfikować Roe przeciwko Wade. ” Matka Miriam wskazała również na rosnący nacisk wśród Demokratów, aby pozbawić rodziców ich praw do opieki za odmowę zgody na „przemiany płciowe swoich dzieci”. „To jest otchłań zła, najgłębsza otchłań zła”, powiedziała, dodając, że „za tym stoi Szatan”.

Źródło: https://www.lifesitenews.com/news/mother-miriam-if-youre-still-a-democrat-you-are-in-the-party-of-death/?utm_source=news&utm_campaign=catholic

1 komentuj
 1. mariusz75broniecki@protonmail.com
  mariusz75broniecki@protonmail.com says:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryia Panna
  W pełni popieram w/w wypowiedź.
  Jest jeszcze inne bardzo dobre zastosowanie, które całkowicie wyeliminuje patologii system antyludzkie i podejście do Nadrzędnej Doktryny wiary Kościoła katolickiego, oraz prawa życia Istoty ludzkiej, powołanej przez Miłość Z miłości, do Miłości ku miłości.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *