Kiedy premiera filmu „Ukryty Skarb Kościoła”?

Laudetur Jesus Christus

Kochani widzowie, mamy nowy cel na Patronite, https://patronite.pl/Trudnobyćkatolikiem!

Nasz cel to niesztampowo zmontowane, wciągające od początku do końca mini dokumenty, reportaże, ciekawe od A do Z filmy, które chcemy publikować na kanale regularnie. Chcemy, by poza newsami i formacją, film był naszym środkiem przekazu.

By to osiągnąć potrzeba nam stałego wsparcia. Na You Tube nie liczymy, z racji bezprawnej cenzury i odcinania nas od zarobku z reklam. Wiele odcinków na siebie nie zarobiło wcale, z racji destrukcyjnej polityki poprawności YT.

Zostajecie nam Wy, Drodzy Patroni.

Chcemy by nasz kanał poszybował w kierunku najlepszych światowych kanałów dziennikarsko-filmowych, gdzie praca redaktorska łączy się z najwyższej jakości zespołem dokumentalistów. Trzeba na to czasu, środków, wytrwałości i ludzi z talentami. Wszystko krok po kroczku.

Na razie każdy odcinek jest produkowany głównie ze środków, którymi z nami się dzieliliście lub dzielicie tak hojnie.  Jeśli uda nam się choćby zbliżyć do drugiego celu, jaki stworzyliśmy na Patronite, możemy bez ograniczeń pracować nad filmem nie tylko w kraju, ale na całym świecie, budując zespół filmowców freelancerów ze świata, którzy mówią o tym czym żyje katolik, czym żyje świat, co jest niepoprawne politycznie. Wtedy nie mamy ograniczeń.

By móc rozwijać kanał w stronę silnego katolickiego portalu, którego nadal w przestrzeni medialnej w Polsce nie ma, potrzebna nam pomoc. Wówczas dokumenty w formie mini, reportaże opowiadające o ważnych sprawach, będą regularnie pojawiały się w ramówce programowej i możemy stać się jeszcze silniejszym głosem katolików w świecie. Z ekipą dokumentalistów, grupą talentów nie tylko z Polski, możemy niemal wszystko.

Film dokumentalny zmontowany jest do 37 minuty. Coraz bliżej premiera! Drodzy Widzowie, jeśli zechcecie nas regularnie wspierać, znajdziecie się, w gronie osób, które obejrzą film przedpremierowo, dołączymy także osobiste podziękowanie nagrane tylko dla Patronów i Darczyńców.

Prosimy o modlitwę. Film to długie miesiące zbierania materiału, umawiania wywiadów, szukania informacji, czytania, douczania się, doposażania sprzętowego, operowania kamerą przez wiele godzin, montowania godzinami bez przerwy, postprodukcji – komponowania muzyki, budowania treści narratora, pracy nad dźwiękiem, animacją, udoskonalaniem scenariusza.

To wszystko jest na głowie jednej osoby- Macieja. Ja pomagałam przy opracowaniu scenariusza, przeprowadzaniu wywiadów i pisaniu treści. To niezwykle czasochłonny, długotrwały proces kreacji. Ale efekt ma być przede wszystkim zadowalający dla widzów i zainteresować historią.  Bóg zapłać za zrozumienie i pomoc w tak wspaniałym projekcie, który Bóg nam powierzył, by propagować świętą Tradycję.

Ad Maiorem Dei Gloriam!

Z Bogiem

Anna i Maciej

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *