Katolicka diecezja w Irlandii promuje prezerwatywy i lubrykanty dla młodych

Katolicka diecezjalna służba młodzieżowa w Irlandii kieruje dzieci pod swoją opieką do produktów antykoncepcyjnych dostarczanych przez organizację proaborcyjną i pro-LGBT „zdrowie seksualne”.

Diecezjalna Służba Młodzieży Kerry (KDYS) jest organizacją młodzieżową „założoną przez diecezję Kerry” w 1971 roku i jest „wiodącą organizacją pracy z młodzieżą w południowo-zachodniej Irlandii obejmującą diecezję Kerry”, zgodnie z witryną diecezji Kerry . 26 lipca KDYS opublikował promocję na swoich kontach w mediach społecznościowych, kierując katolicką młodzież z diecezji do inicjatywy prowadzonej przez Centrum Zdrowia Seksualnego (SHC) w Cork zwanej furgonetką „DASH”. Furgonetka to projekt podróżniczy, który zapewnia „darmowe produkty”, w tym „szybkie testy na HIV”, „prezerwatywy i lubrykanty” oraz „informacje/wsparcie w związku z problemami z narkotykami, alkoholem i zdrowiem seksualnym”.

Według strony internetowej SHC, grupa opowiada się za aborcją, oferując bezpłatne sztuczne środki antykoncepcyjne i „poradnictwo seksualne”. Doradztwo w zakresie „zdrowia seksualnego”, które zapewnia grupa, obejmuje „praktyczne informacje i wsparcie dotyczące wszystkich opcji” w sytuacjach kryzysowych związanych z ciążą, w tym doradzanie „przerwania” ciąży – lub aborcji – jako jednej z tych opcji.

SHC również mocno popiera politykę LGBT, świętując i promując lokalne pro-homoseksualne imprezy „Duma” w południowo-zachodniej Irlandii, gdzie oferują bezpłatne testy na HIV pod hasłem „Daj się ukłuć z dumy”.

Ponadto grupa pomaga prostytucji, zapewniając „wsparcie, testy i usługi informacyjne dla kobiet, mężczyzn i osób transpłciowych pracujących w branży seksualnej”.

 

Źródło: https://www.lifesitenews.com/news/irish-catholic-diocese-points-youth-to-condoms-and-lube-in-sexual-health-initiative/?utm_source=news&utm_campaign=catholic

3 komentarzy:
 1. Ela
  Ela says:

  IRLANDIA to kraj pogański, mieszkałam tam ponad 10 lat i pomimo tego że promują się jako katolicki niestety tam jest głeboki brak wiary wśród ludzi każdego stanu.

  Odpowiedz
 2. Magda
  Magda says:

  Mieszkam w Irlandii od kilkunastu lat. Ten kraj już od dawna nie jest chrześcijański. Nawet większość szkół, które z nazwy i zarządu są katolickie, już od dawna przestały takie być. Irlandczycy w referendum zgodzili się na aborcję i związki jednopłciowe. Uważają się za naród otwarty i tolerancyjny. Kościoły wieją pustkami. Dzieci po raz pierwszy i ostatni przekraczają progi świątyń tylko podczas Pierwszej Komunii Świętej, ponieważ „katolicka” szkoła ją organizuje. W kościołach i domach parafialnych organizowanych jest wiele wydarzeń nie mających nic wspólnego z wiarą. Sama byłam w Ennis przy katedrze na jarmarku, gdzie można było kupić wizerunki buddy czy kolorowe słoniki. Niedawno w katedrze w Cobh pewien artysta zawiesił ogromną kulę ziemską. Tłumy turystów wchodziło ją podziwiać. Wszyscy robili sobie pod nią zdjęcia, zwróceni tyłem do ołtarza. Kult matki ziemi w chrześcijańskiej świątyni.
  Niestety nie szokuje mnie już to, że wśród katolickiej młodzieży promuje się aborcję, antykoncepcję, LGBT+. Nie ma tu kapłanów, którzy by się temu głośno sprzeciwiali. Część nawet to popiera. Reszta jest pogubiona lub boją się odezwać. Irlandią rządzi antykościelny homoseksualista i lewicowy rząd. Boże chroń Polskę przed takim zepsuciem i zatraceniem!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *