Kanye West potępia aborcję, oskarża Planned Parenthood w wywiadzie z Tuckerem Carlsonem

West twierdził również, że jego była żona, Kim Kardashian, miała bliskie związki z rodziną Clintonów i insynuowała, że ​​Clintonowie poprosili Kardashian o wykorzystanie jej platformy do przeforsowania szczepionek przeciw COVID.

Znana na całym świecie gwiazda rapu Kanye West zachwalała swoje poglądy pro-life w wywiadzie z Tuckerem Carlsonem, oskarżając ruch proaborcyjny o wprowadzenie „ludobójstwa czarnej rasy”.

Podczas wywiadu z 6 października West nosił na szyi smycz ze zdjęciem USG nienarodzonego dziecka. Kiedy Carlson zapytał go, co to znaczy, West odpowiedział: „To po prostu reprezentuje życie, jestem pro-life”. Prowadzący Fox News zapytał Westa, jakie reakcje otrzymuje , na co raper odpowiedział:

Nie obchodzi mnie, jaka jest reakcja ludzi. Zależy mi na tym, że obecnie w Nowym Jorku jest więcej aborcji czarnoskórych niż urodzonych w Nowym Jorku. Że 50% śmierci Czarnych w Ameryce to aborcja. Więc naprawdę nie dbam o reakcje ludzi, które występuję dla jednej publiczności .

Carlson odpowiedział na oświadczenie Westa, mówiąc: „Zaczynam rozumieć, dlaczego chcą, abyś był cicho”.

Zapytany o to, kiedy zaczął się tak czuć, 45-letni raper powiedział, że „zaczął odczuwać tę potrzebę wyrażenia siebie, gdy Trump ubiegał się o urząd i polubiłem go”. Przypomniał, że „każda osoba w Hollywood, od mojej byłej żony, przez teściową, po mojego menedżera w tym czasie, moi tak zwani przyjaciele/opiekunowie wokół mnie powiedzieli mi, że jeśli lubię Trumpa, moja kariera się skończyła, moje życie się skończyło.”

„Powiedzieli takie rzeczy jak„ ludzie giną za noszenie takiego kapelusza ”- kontynuował West, odnosząc się do kapelusza MAGA.

West odniósł się również do swojego ostatniego politycznego wyczynu noszenia koszulek z napisem „White Lives Matter” na pokazie mody w Paryżu na początku tygodnia. Wywołało to oburzenie i oskarżenia o rasizm ze strony mediów głównego nurtu.

„Ktoś zadzwonił do mnie zeszłej nocy i powiedział, że każdy, kto ma na sobie koszulkę White Lives Matter, zostanie podświetlony na zielono. A to oznacza, że ​​pobiją ich, jeśli je założą” – powiedział West Carlson. „A ja mówię „ok, w takim razie zielone światło dla mnie”. Wiesz, Bóg buduje wojowników w inny sposób”. Zapytany przez gospodarza Fox News o to, dlaczego zdecydował się nosić koszulkę, West powiedział: „Robię pewne rzeczy z uczucia, po prostu kieruję energię, jeśli wydaje mi się to właściwe. To użycie instynktu w połączeniu z Bogiem i po prostu błyskotliwość”.

Później w wywiadzie West wyjaśnił, że jego zdaniem pomysł noszenia przez niego koszulki był zabawny i że „odpowiedź na to, dlaczego napisałem na koszulce White Lives” jest „ponieważ tak jest”. To oczywistość”

Rozwijając kwestię swojej koszulki White Lives Matter, artysta hip-hopowy ostro skrytykował media głównego nurtu i oskarżył je o bierne obserwowanie, jak dzieje się „parodia”:

Toczymy walkę z mediami. Większość mediów ma bezbożny program. A ich żarty nie działają. Mówią „Jesteś szalony”. Ale wszystkie te rzeczy nie działają. Ponieważ media również obserwowały, jak wydarzyła się trawestacja.

Co więcej, West mówił o tym, że nadwaga jest niezdrowa, a promowanie takiego stylu życia jest „demoniczne”.

Po tym, jak West określił promocję nadwagi jako „demoniczną”, Carlson zapytał rapera, dlaczego uważa, że ​​taki styl życia jest normalizowany.

„To ludobójstwo czarnej rasy” twierdził West, o promowaniu niezdrowego stylu życia. „Chcą nas zabić w każdy możliwy sposób. Planowane rodzicielstwo zostało stworzone przez Margaret Sanger, znaną eugenikę, wierzę, że gdybyśmy postrzegali siebie bardziej jako naród, a nie rasę, to traktowalibyśmy naszych ludzi lepiej”.

https://www.lifesitenews.com/news/kanye-west-blasts-eugenic-planned-parenthood-tells-tucker-50-of-black-death-in-us-is-abortion/?utm_source=featured-news&utm_campaign=catholic

1 komentuj

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *