Jedna na 800 osób umiera po czwartej dawce, raport lekarzy z Holandii i twórcy mRNA dr R. Malone

Dr Theo Schetters, wakcynolog z Holandii, który odegrał wiodącą rolę w opracowaniu szeregu szczepionek, przeanalizował oficjalne dane rządu holenderskiego i odkrył bardzo ścisłą korelację między podaniem czwartej dawki szczepionki w kraju i liczby zgonów nadmiernych.
Co ważne, w Holandii wdrożenie programu booster w różnych regionach zostało rozłożone na kilka tygodni, umożliwiając analizę według regionu. Dr Schetters, który jest laureatem Medalu Honorowego Wydziału Farmacji na Uniwersytecie w Montpellier we Francji, powiedział dr Robertowi Malone, wynalazcy technologii szczepionek mRNA, że lekarze obecnie widzą „różne objawy że nie wiedzą, co to jest” i że „w Holandii jest teraz bardzo jasne, że istnieje dobra korelacja między liczbą szczepień, które są podawane ludziom, a liczbą osób, które umierają w ciągu tygodnia po tym”.

Powiedział, że konieczne jest przyjrzenie się śmiertelności ze wszystkich przyczyn, ponieważ szczepionka „potencjalnie wpływa na wszystkie narządy”.

Dr Schettes dodał: potencjalnie wpływa na wszystkie narządy. I to właśnie teraz widzą lekarze, widzą wszelkiego rodzaju objawy, o których nie wiedzą nic. A ponieważ niekorzystne skutki nie są tylko pojedynczym niekorzystnym skutkiem są one bardzo trudne do analizy statystycznej. I dlatego robimy analizy na temat wszystkich przyczyn śmiertelności, bo powiedzmy jeśli nie wiemy, co jest dokładnie związane ze szczepieniami to oczywiście problemy z krzepnięciem, zapalenie mięśnia sercowego, to wiemy, ale dzieje się o wiele więcej, dlatego przyglądamy się śmiertelności ze wszystkich przyczyn, a teraz w Holandii jest bardzo jasne, że istnieje korelacja między liczbą szczepionek, które są podawane ludziom, a liczbą osób, które umierają w ciągu tygodnia po tym. Powiedzmy, że w tym tygodniu podaliśmy 10 000 szczepień. Następnie w tym tygodniu mamy około 125 zgonów nadwymiarowych w tym tygodniu.

Tak więc napisaliśmy list polecony do dyrektora naszego Instytutu Zdrowia, w którym przedstawiamy wyniki i wyrażamy moje obawy. Właściwie przybliżone obliczenie, to jeden na 800 osób.
Podczas wywiadu dr Malone wyjaśnił, że jego własna organizacja, składająca się z 17 000 lekarzy i naukowców, wydała oświadczenie, że szczepionki powinny zostać wycofane, ponieważ nie są już uzasadnione stosunkiem ryzyka do korzyści. Schetters zgodził się. Dr Malone powiedział:

Pełnię funkcję Prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Lekarzy i Naukowców Medycznych. Jest nas 17 000, którzy są tylko lekarzami i naukowcami medycznymi, wszyscy zweryfikowani, bez pielęgniarek, nie dlatego, że nie lubimy pielęgniarek, ale ma to związek z pozycjonowaniem w prasie i wiadomościach. To jest podstawa naszej organizacji.

Miesiące temu wyszliśmy z konferencji prasowej z wyraźnym jednoznacznym oświadczeniem, które można znaleźć na www.globalcovidsummit.org, gdzie wydaliśmy jasne, jednoznaczne oświadczenie. Naszym zdaniem jako organizacja te szczepionki powinny zostać wycofane. Nie są już uzasadnione stosunkiem ryzyka do korzyści. A jako osoba odpowiedzialna za genezę tej technologii jestem często krytykowana. Czy nie zdawałem sobie sprawy, co robię? Nie było możliwości bym wiedział, że normalne standardy dotyczące regulacji i testowania oraz badań klinicznych zostaną ominięte.

Jestem lekarzem który ma dokładną, szczegółową wiedzę na temat technologii, jej zagrożeń i korzyści, natury preparatów, roli pseudourydyny, wszystkich tych rzeczy. To moja opinia i opinia organizacji, którą reprezentuję, że dane są teraz wystarczająco jasne, a naszym zdaniem trwająca kampania na rzecz szczepień nie jest już uzasadniona.

Analiza dr. Schettersa jest zgodna z obserwacjami, które poczyniliśmy w „Daily Sceptic” w ostatnich tygodniach, ponieważ obserwowaliśmy, jak się wydaje, korelację między wprowadzeniem na wiosnę czwartej dawki przypominającej wśród osób w wieku powyżej 75 lat w Anglii a falą obecnie ponad 11 000 zgonów innych niż COVID, które mają miejsce.

Dalszy ciąg na stronie źródłowej: lifesitenews

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *