Franciszek to nie papież?

Ks. Altman uważa, że Franciszek to nie jest papież, wymienia 20 zachowań i aktów heretyckich biskupa Rzymu, twierdząc, że automatycznie traci swój urząd w momencie głoszenia herezji lub dokonania czynu niekatolickiego, heretyckiego. Co myślicie nt tej analizy, czy papież może przestać być papieżem w momencie ogłoszenia herezji ? Jakie jest wasze zdanie nt twardych słów potępienia kard. Bergoglio?

Film pochodzi z kanału mrekinek.

Kup pakiet startowy katolika – https://www.trudnobyckatolikiem.pl/kategoria-produktu/katolickipakietstartowy/?v=9b7d173b068d

1 komentuj
  1. Halina Kaczmarek-Szczepek
    Halina Kaczmarek-Szczepek says:

    Mocne słowa KS.Altmana! Droga Rodzino katolicka,usłyszeliśmy głośne,twarde przedstawienie faktów. Kto neguje i przeinacza Świętą Doktrynę Katolicką,jej dogmaty i prawdy niezmienne,relatywizuje grzech jest heretykiem. Ryba psuje się od głowy. To co się wyprawia w Watykanie,w Świętym miejscu jest nie do zaakceptowania i naganne! Ja,jako wierząca i praktykująca osoba nie zgadzam się na takie prowadzenie Św.Kościoła Katolickiego przez papieża i jego kardynałów! Co zamierza reszta mądrych księży,biskupów i innych hierarchów widzących herezje na wielu polach..? Nie można stać bezczynnie,przyglądać się li tylko,lecz dać czytelny znak,sprzeciw,że nie zgadzamy się na takie jawne plucie nam w twarz,rozwalanie doktryn wiary..Jezusa,wiary katolickiej strzec mamy! Póki jeszcze czas,zewrzeć szyki,głośno i stanowczo mówić BASTA!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *