Dramatyczny apel rodziców do rodziców- nie szczepcie waszych dzieci

Poniżej link do filmu, w którym rodzice przestrzegają przed zastrzykami, stosowanymi na dzieciach eksperymentalnie. Dlaczego? Dlatego, że instytucje jak EMA oraz FDA  wprowadziły preparaty genowe na rynek warunkowo, poza tym przypominamy, że trwa 3 faza testów do 2023, a następnie kolejne 5 lat, faza czwarta. Faza testów jak widać, na ludziach, nie na zwierzętach jak czyniono to zawsze, dla bezpieczeństwa.

I w imię bezpieczeństwa jednak przed covidem ryzykuje się testowaniem na ludziach, co samo w sobie jest zaprzeczeniem ideału bezpieczeństwa. To w końcu o co chodzi? Bezpieczeństwo człowieka przed chorobą przy jednoczesnym narażaniu go na śmierć z powodu nie spełnionych norm bezpieczeństwa procedur medycznych przy wdrażaniu preparatu?

Posługują się szeregiem danych i dowodów naukowych, ponieważ  po naszej stronie stoi nauka i logika, jednak jest zawrzeszczana przez zgiełk kłamstw i propagandy machiny medialnej oraz fałszowanych statystyk. Nic nie jest prawdą z tego co podają media, ponieważ albo jest półprawdą, ale ukrywaniem realnych danych, albo fałszowaniem w całości.

Film na stronie: https://www.lifesitenews.com/episodes/parents-do-not-give-your-kids-over-to-the-demons-pushing-the-diabolical-covid-jab/?utm_source=top_news&utm_campaign=catholic

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *