Dlaczego Chrześcijanie muszą przygotować się na Metaverse?

Dlaczego Chrześcijanie muszą przygotować się na Metaverse?

Technologiczni oligarchowie są w pełni zaangażowani w „Metaverse” ​​jako nowy system zniewolenia i kontroli ludzi. Metaverse to wciągający wirtualny świat, w którym ludzie będą pracować, bawić się i po prostu istnieć. Teoria mówi, że wystarczy założyć wirtualne okulary aby wymknąć się do wirtualnej „rzeczywistości”, gdzie będzie można spędzić cały swój czas.

Mark Zuckerberg jest tak zainwestowany urzeczywistnieniem tej wizji, że zmienił nazwę firmy macierzystej Facebooka na „Meta” i radykalnie zmienił całą misję swojej firmy.

Dyrektor generalny Disneya nazwał ten ruch „przyszłością” i pieje z zachwytu na myśl, że nasze dzieci będą podłączane do „rzeczywistości” Disneya o każdej porze dnia 24/7.

Szatańskie elity globalistów wyobrażają sobie przyszłość, w której wszyscy jesteśmy podłączeni do ich Matrycy [matrix], którą będą kontrolować przez cały dzień. Kiedy tak się dzieje, będą w stanie kontrolować nasze umysły jeszcze bardziej niż robią to dzisiaj dzięki socjotechnice, która ma miejsce na naszych kanałach informacyjnych i na naszych ekranach telewizyjnych. To oni ustalą w przyszłości, czym jest „rzeczywistość”!

To wszystko jest częścią ich znacznie większej wizji TRANSHUMANIZMU. Podczas gdy wszyscy będziemy rozproszeni i wciągnięci w ich wirtualny świat przez całe dnie, oni będą ciężko pracować w prawdziwym świecie, aby wznieść się poza ludzkość i stać się „bogami”. Oczywiście poniosą porażkę, ale to nie znaczy, że nie zrobią wszystkiego, co w ich mocy, aby zniewolić nasze umysły na ile będzie to możliwe.

Z tym wszystkim my chrześcijanie musimy się mierzyć już teraz, aby umieć się przed tym bronić, gdy te wirtualne światy zaczną się pojawiać.

Musimy za wszelką cenę chronić nasze dzieci przed tym wirtualnym światem wroga. Musimy zbudować nasze własne równoległe wirtualne światy, wykorzystując technologię na chwałę Bożą. Musimy przygotować się do wysłania wirtualnych misjonarzy do wrogich światów, aby szerzyć Ewangelię i Prawdę Słowa Bożego.

Nie wolno nam się bać tej nowej technologii, wręcz przeciwnie musimy ją wcześnie poznać i zrozumieć, abyśmy mogli zdobyć wczesny przyczółek dla naszego Pana Jezusa.

Głupotą byłoby to po prostu zignorować. To się dzieje. Może nie dzisiaj, może nie jutro, ale napewno niedalekiej przyszłości. Już wkrótce zobaczymy, nasze dzieci i wnuki interesujące się tymi wirtualnymi światami, a o to właśnie chodzi „globalnym elitom”, Chcą naszych dzieci!!. To nie jest nowość. Metaverse to tylko ich najnowsza iteracja i sposób, aby osiągnąć swój plan na kontrolę naszego umysłu.

Dlatego musimy być przygotowani, by oferować oddające cześć Panu Bogu alternatywy. Musimy odpowiedzieć na wezwanie, by wkroczyć na terytorium wroga i rozpocząć wirtualną krucjatę na metawersach Facebooka, Google, Disneya i wszystkich innych, którzy wejdą na arenę.

Bóg z jakiegoś powodu pozwala, aby ta technologia powstała za naszego życia. Musimy jej się nauczyć aby opracować odpowiednią strategie, która przyniesie chwałę Imienia naszego Pana Jezusa i przybliży nam Jego Królestwo.

źródło: https://news.gab.com/2021/11/15/why-christians-must-prepare-for-the-metaverse/

tłumaczenie: Maciej Świerzyński

👉 WESPRZYJ PRODUKCJĘ FILMU DOKUMENTALNEGO „UKRYTY SKARB KOŚCIOŁA” 🎥 🔴 ​https://www.trudnobyckatolikiem.pl/wesprzy-nas/ 👉 WESPRZYJ NASZ KANAŁ! 👍 🔴 https://www.youtube.com/channel/UCSBbMg_SawKu2Fz3RzTtd2A/join 👉 WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJĘ! ♥️ 🔴 https://www.trudnobyckatolikiem.pl/fundacja-sensus-fidei/

 

 

2 komentarzy:
 1. Marcin
  Marcin says:

  Obraz bestii już zaprogramował ludzi: Starych, dorosłych młodych i dzieci. Tylko każdego innym programem . Młode pokolenie Jest już po ludzku nie do uratowania. A z dorosłych?- może garstka. Ci co zostaną do końca, będą jak pierwsi męczennicy. Niebo osiągną przez śmierć

  Odpowiedz
 2. Andrzej
  Andrzej says:

  Nawet jeśli jest w tym wszystkim źdźbło prawdy, to lękowe podejście i sposób rozwiązania problemu z ewentualną równoległą rzeczywistością jest z gruntu ludzki, a nie boski… Pan Bóg przyszedł na świat jako król i władca, mesjasz… ale nie w rozumieniu ludzkim a Jego drogi nie są naszymi drogami. Bóg wszystko już powiedział co miał do nas powiedzieć.. Jak dostać się do nieba? Recepta jest prosta… Uwierzyć w Niego i Jemu że mówi prawdę i że jest Bogiem wiernym.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *