Disney wypuszcza film o Antychryście i córce szatana

Disney wypuścił 25 sierpnia, nowy serial telewizyjny dla dorosłych zatytułowany „Mały demon”, który opisuje historię córki Szatana, normalizując odniesienia do seksu i obecność diabła w społeczeństwie. „Trzynaście lat po zapłodnieniu przez szatana matka Laura i jej córka Antychryst, Chrissy, próbują żyć zwyczajnym życiem w Delaware, ale są nieustannie udaremniane przez potworne siły, w tym szatana, który tęskni za duszą swojej córki, ” czytamy streszczenie programu.

W oficjalnym zwiastunie pierwszego sezonu, Chrissy („Antychryst”) jest pokazana, jak wchodzi do jej gimnazjum, gdzie pod nazwą szkoły znajduje się napis: „Nie jesteśmy już rasistami”. Po uświadomieniu sobie, że jego dziecko jest dziewczynką, a nie chłopcem, jak zakładał, Szatan oświadcza, że ​​„przyszłość jest kobietą”. Zwiastun przedstawia również nastolatkę, która otrzymuje afirmację za obrażanie swojej matki, postać, która kreśli kpiną paralelę między Biblią a mediami. Kreskówka, „Little Demon” zawiera język z oceną R, a niektóre zapowiedzi znalezione w IMDB (Internet Movie Database) wymagają od widzów wprowadzenia daty urodzenia, aby uzyskać dostęp do „filmów z ograniczeniami wiekowymi”. Seria spotkała się z różnymi recenzjami, od pełnego przerażenia w przedstawianiu zła po ignorowanie oczywistych wiadomości wysyłanych w historii.

“Absolutnie przerażające !!!” napisał jeden widz. „Producenci i wszyscy zaangażowani w tę produkcję muszą żałować za zrobienie tego programu i zwrócić się do Jezusa Chrystusa!!! Absolutna niegodziwość, ku której zwraca się nasza kultura, pozwalając i próbując uwierzyć, że wszystko, co demoniczne i satanistyczne, jest „bezpieczne” lub „nie tak ważne”.

„Spójrz poza czynnik szoku i dosłowne znaczenie tego wszystkiego, a to, co pozostaje, to odświeżająco zdrowa perspektywa radzenia sobie ze wzlotami i upadkami życia” – czytamy w innej recenzji. „Ten program zawiera zaskakująco ukryty impuls do samej Ewangelii, sprytnie zakamuflowany jako historia diabła budującego relacje ze swoją 13-letnią, półludzką córką”. „Nie mogłem dostać się do pilota wystarczająco szybko, aby chronić mojego 11-latka przed podglądem” – napisał. „Zastanawiam się, ile innych dzieci było na to narażonych”.  „Uwielbiam to, że normalizujemy pogaństwo”.

Seth Kirschner, jeden z twórców serialu, powiedział w tym samym wywiadzie, że program celowo koncentruje się na pokręconej „dynamicznej rodzinie” i że „jakoś posiadanie tego w świecie komedii i horroru byłoby po prostu naprawdę zabawną mieszanką”.Po podzieleniu się kilkoma recenzjami, które szczegółowo opisują niektóre z treści programu, Johnson podsumował: „Proszę, bądź ostrożny. Naszym zadaniem jako rodziców jest strzeżenie serc i umysłów naszych dzieci. Ta kultura stała się niepokojąco mroczna i znieczulona, ​​a to nie jest gra. Disney i FX zdecydowały się objąć i sprzedać to, co jest wyraźnie złe”.

One Million Moms, organizacja, której misją jest „powstrzymanie wykorzystywania naszych dzieci, zwłaszcza przez media rozrywkowe”, wystosowała petycję o anulowanie programu. Na dzień 7 września petycja otrzymała 25 669 podpisów.

W ciągu ostatniego roku Disney konsekwentnie unikał poparcia coraz bardziej popularnych ideologii. Publiczna debata na temat programu Disneya rozpoczęła się w marcu wraz z wydaniem filmu Pixara „Rok świetlny”, który zawierał „scenę pocałunków tej samej płci”, która została wycięta, a później przywrócona przez kierownictwo Disneya.

Firma publicznie skrytykowała również konserwatywne posunięcia mające na celu ochronę dzieci przed niesprawiedliwymi inicjatywami LGBT, w tym ustawą Florida Parental Rights in Education podpisaną przez gubernatora Rona DeSantisa na początku tego roku.

Drag queen ma pojawić się w nowej serii Disney+ Marvel, która zostanie wydana jeszcze w tym roku o nastoletnim superbohaterze.

Źródło: Lifesitenews

1 komentuj

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *