Co ma wspólnego aborcja z fałszywą pandemią?

Nie zapominajmy, że Dr Mengele był lekarzem i działał zgodnie z prawem.
Prawo jednak obraca się przeciw człowiekowi i staje się jego obrzydłą karykaturą i wynaturzeniem, tyranią diabła, jeśli stanowią je bezbożnicy bez fundamentu w prawie Bożym i naturalnym, bez oparcia o kategorie rozumu i moralności. Dziś najbardziej wyzwolona, wolnościowa, zlewczała Australia, raj dla imigrantów i wszelkiego zboczeństwa – mięsa armatniego dla ateistycznego rządu – stała się w kilka zaledwie miesięcy przy pomocy fałszywej pandemii, krajem stalinowskim, totalitarnym, a o ironio- najbardziej prześladowaną grupą społeczną jest biedota arabska i imigranci, tak „ukochani dla głosów wyborczych” przez rząd – dotykani niewyobrażalną segregacją rasistowską i tyranią sanitarną.  Dziś już nie można w Australii czy we Włoszech i na Litwie kupić nawet chleba, bez aplikacji covidowej potwierdzającej szprycę.

Australijski reporter wiadomości ogłosił nowe restrykcje następującymi słowami:
„Nowy Porządek Świata, wejdzie w życie o 12:00 dzisiejszej nocy,”
„
Nowy Porządek Świata, nasza armia wchodzi z marszu, współpracując z policją, aby pomóc w egzekwowaniu nowych, surowych przepisów dotyczących kwarantanny”.
Dziś jest pierwszy pełny dzień Nowego Porządku Świata. Zbiórki na zewnątrz są ograniczone do dwóch osób. Ćwiczenia fizyczne są dozwolone, ale nie dalej niż w promieniu 10 km od domu. Przeglądanie w sklepach jest niedozwolone. Tylko jedna osoba z gospodarstwa domowego może wyjść, aby zrobić niezbędne zakupy. A od jutra pogrzeby są ograniczone do dziesięciu osób”.
Kilkanaście rzekomych zgonów na Covida w ciągu 2021 roku skutkuje tyranią całego kraju.
Podczas gdy w 2017 roku z powodu grypy i zapalenia płuc zmarło w Australii ponad  kilka tysięcy osób

Vittorio Sgarbi włoski polityk- powiedział we włoskiej Izbie Deputowanych:
„Nie mówcie, że jest 25 000 zabitych. To jest nieprawda. Nie używajcie zabitych do terroryzmu. Liczby z Wyższego Instytutu Zdrowia mówią, że 96,3% zmarło z powodu innych chorób. Podczas gdy rzekome zgony na covid poszybowały w górę, statystyki w kilku krajach pokazały, że nagle nie ma już zgonów z powodu grypy. W samym USA jest prawie 40 milionów przypadków zachorowań na grypy każdego roku, ale od czasu uderzenia covida liczba ta spadła do mniej niż 2.000. Gdzie się podziały te wszystkie dziesiątki milionów chorych na grypę? Wszyscy oni są teraz rejestrowani jako covid.”

A tymczasem premier Australii właśnie złożyła dymisję, oskarżono ją o korupcję na 8 mln dolarów, odebranych od Big Pharmy. A plebs zamroczony terrorem, szaleńczą, schizoferniczną nowomową o „dbaniu o dobro wspólne”, walce bez końca z niewidzialnym „wrogiem”, zdycha w oparach zła, głupoty i reżimu rodem z procesu Kafki. Pojedynczy człowiek cierpi absurdalne prześladowania w imię… „dobra jakiegoś nieokreślonego ogółu”, którego dobro nie istnieje bez dobra jednostki.
Gestapowska policja stała się aparatem terroru dla każdego mieszkańca kontynentu, nie oszczędza nikogo, jeszcze 365 dni temu byli to wolni i równi wedle masońskich ideałów – ludzie. Dziś są równi i równiejsi, a folwarkowe świnie dobierając się do steru władzy, obróciły tę nieokrzesaną wolność obywatelską w niewolę. Australijczycy nie mogą wyjść na ulicę w dzień, na spacer do parku, do sklepu bez paszportu covidowego, narażają na „straszną” chorobę innych, dlatego dla ich zdrowia i dobra, w godzinie policyjnej, gestapo strzela do ludzi – na razie wielkodusznie z gumowych kul-  rzuca na ziemię, kopie, bije w twarz egoistycznych reakcjonistów nie noszących szmat na twarzy, pacyfikuje tłumy wolnych ludzi, kobiety którzy zapomnieli czym wolność w istocie jest. Tak się broni narażonych na zwida- chorobę, która ma zaledwie 0,03% śmiertelności…jak podał najczęściej cytowany naukowiec świata, epidemiolog z Grecji Ioannides.

Zabija nas nie covid, ale głupota, zaufanie rządom, panika i przede wszystkim brak leczenia, dostępu do badań, diagnostyki, operacji, segregacja sanitarna. Tak wygląda ta prawdziwa miłość do bliźniego, do człowieka ze strony lekarzy przysięgających primum non nocere- ucieczka z posterunku strażników zdrowia, rezygnacja z leczenia,

Dla dobra i zdrowia zamyka się w więzieniach domowych sterroryzowanych obywateli, ludzi starszych i chorych skazuje na śmierć na wszystkie inne choroby. Stosując respiratory mimo, że  covid to schorzenie naczyniowe co już potwierdziło wiele ośrodków badań na świecie i sekcje zwłok przeprowadzone przez włoskich lekarzy. Włączając procedury medyczne z respiratorem na czele, który zwiększa o 80% śmiertelność przy covid- jak mówił dr Kylie Sydell z NY z oddziału covidowego w jego szpitalu w tej metropolii.

Nieludzkie traktowanie chorych na naprawdę poważne, śmiertelne choroby, pozostawianie ludzi na pastwę czasu, którzy potrzebują leczenia szpitalnego, zaniechanie leczenia dzieci potrzebujących operacji i całkowite ukrywanie statystyk dot. zgonów i okaleczeń poszczepiennych, które w 95% zamiata się pod dywan. To obraz niekonwencjonalnej wojny z człowiekiem.

Co ma z tym wspólnego aborcja? Ano tyle, że jeśli nie szanujemy najbardziej bezbronnego życia, a łono matki staje się kaźnią tortur dla najmniejszych w majestacie prawa, to zło rodzące zło przenosi się na dalsze kręgi i niezatrzymane i niezadośćuczynione, niewynagradzane zjada swoje ofiary. Aborcji masowej, globalnej, wyzutej z wszelkiego człowieczeństwa, barbarzyńskiej w procedurach czysto szatańskiej. Kara dla świata to następstwo  zła jakie czyni człowiek w obliczu nieludzkich norm prawnych.

Dlatego do diabelskiej tyranii prowadzi odrzucenie Boga, tam gdzie masakruje się ludzkie życie. Tam też społeczeństwo jest bezlitośnie prześladowane podobnie jak samo prześladuje swoje dzieci.
„Lista zakupów spożywczych” – do tego porównuje zamówienie na organy abortowanych dzieci była pracownica StemExpress, firmy pozyskującej organy do celów eksperymentów medycznych, która współpracowała z Planned Parenthood.
– Co uszczęśliwiłoby Twoje laboratorium? – zapytano w obecności ukrytej kamery prezes firmy StemExpress Cate Dyer.
– Kolejne 50 wątrób tygodniowo – odpowiedziała.”

Abortowane dzieci są wykorzystywane do produkcji najdroższych kremów na „młodość”, przemysł farmaceutyczny i ośrodki badawcze traktują LUDZKIE ŻYCIE jak surowiec do produkcji leków oraz prowadzenia badań naukowych jakie w świetle prawa prowadził dr Mengele.
Przy czym królika ani myszy NIE WOLNO użyć do testów dermatologicznych, to barbarzyństwo, smarować biedne zwierzę kremikiem, za to dziecko – człowieka jeszcze żyjącego, można żywcem pokroić i wyjąć nerkę czy wątrobę przeznaczoną do badań nad transhumanizowanymi myszami, „szczepionkami”, lekami czy na krem dla celebrytki z TVN i CNBC. Bo matka  ma swoje prawa… prawo do własnego ciała.
Matka która poddaje tak bestialskim torturom własne dziecko, które nie jest jej ciałem, bo nie posiadamy 4 rąk, 4 nóg, dwóch serc i mózgów oraz kodów genetycznych- zasługuje na najwyższą karę i odebranie dożywotnie praw rodzicielskich. Z automatu jest także ekskomunikowana, bowiem odbiera duszy swego dziecka szansę na zbawienie, gdyż umiera nieochrzczone.
Gdy swojego synka 9-letniego poćwiartowały, obdarły ze skóry i zadźgały w Brazylii lesbijki tworzące „szczęśliwą rodzinę elgiebietie” wyciszono tę makabryczną zbrodnię, by przypadkiem nie dostało się do mediów czym ten zdziczały, satanistyczny ruch w istocie jest. To solidnie opłacani przez siły masońskie jak Soros- łże elity, aktywiści ideologii.
Czym różni się matka godząca się na wykrajanie organu ze swojego żywego maleństwa od potworów budujących ruch lgbt?
Abortowane, żywe dziecko w tzw. partial birth abortion po jego wyjęciu z łona, poddaje się wykrawaniu organów żywcem. Przypomina to proceder najstraszliwszy, gdy Aztecki kapłan wyjmował szponami, serce jeńcy wojennego dla przebłagania okrutnego bożka o powodzenie dla ludu.
Jakże to uderzające podobieństwo- tylko że dziś w majestacie prawa, aborterzy- seryjni mordercy wykrawają organy własnych dzieci, nie wrogów i czynią to dla srebrników, najniższych motywów.
Skala tego zjawiska jest niewyobrażalna. W 2011-2020 Departament Zdrowia w USA przekazał 867 mln dolarów na badania z użyciem organów abortowanych dzieci, a Uniwersytet w Pittsburghu przyznał się oficjalnie do wycinania wcześniakom nerek w celach badawczych, podczas gdy serca tych dzieci jeszcze biły.”

Na stronie Fundacji można poczytać o związku aborcji ze „szczepionką” na covida, w którego jak w bilet do raju, wierzą niczym papież i kardynałowie w pachamamę. Tak, to jest bilet do raju zwanym utopią, i tylko w jedną stronę, sądząc po wypowiedziach najbardziej cenionych i znanych naukowców na świecie, byłych pracowników choćby Pfizera Michaela Yeadona.

W Unii Europejskiej liczącej 27 z 50 krajów europejskich, raporty oficjalnej instytucji kontrolującej tzw. nopy poszczepienne- EudraVigilance oficjalnie przyznają na dzień 18 sierpnia 2021 roku, że ok. 22 000 osób zmarło po szczepieniu w samej Unii, a 2 miliony ludzi doznało skutków ubocznych, z czego 50% to skutki poważne. Co z resztą 23 państw? Gdzie dane?
Poważne, znaczy że prowadzące do śmierci, zagrażające życiu, wymagające hospitalizacji, skutkujące trwałym lub znacznym inwalidztwem lub niezdolnością do pracy. W Holandii, pozaparlamentarna komisja ds. Badań Naukowych stworzyła platformę, na której obywatele mogą zgłaszać przypadki niepożądanego działania szczepionek. Nie z inicjatywy rządu.

Biofizyk Andreas Kalcker opracował skuteczny sposób leczenia COVID-19, który jest stosowany przez ponad 5.000 lekarzy w 23 krajach. Ten sam biofizyk odkrył, że szczepionki zawierają tlenek grafenu. Ostrzega on, że tlenek grafenu który jest wstrzykiwany  zmienia pole elektro-magnetyczne.
 Skutki uboczne, jakie wywołuje są opisane w biofizyce. Ciało potrzebuje impulsów elektromolekularnych do pracy. Serce bije, ponieważ produkuje pole magnetyczne, a następnie tworzy elektryczność do pompowania krwi. Grafen zmienia nasze pole elektromagnetyczne, co nigdy wcześniej nie miało miejsca.

Substancją, która doskonale komunikuje się z 5G jest obecny w szczepionkach tlenek grafenu. Doskonale penetruje ludzki mózg.
INBRAIN Neuroelectronics na stronie pisze:
„Używamy tlenek grafenu, najcieńszego materiału znanego człowiekowi do budowy nowej generacji interfejsów neuronowych do rekonstrukcji mózgu, aby pomóc pacjentom na całym świecie”.
Obecność tlenku grafenu, wśród innych toksycznych materiałów, takich jak aluminium, kapsydów LNP, PEG i pasożyty w szczepionkach została dodatkowo potwierdzona przez dr Roberta Younga.
Klub Naukowca (The Scientist’s Club) opublikował raport zawierający liczne mikrofotograficzne dowody na obecność nanocząsteczek w szczepionkach. W 2008 roku, Hongjie Dai i współpracownicy z Uniwersytetu Stanforda znaleźli tlenek grafenu. Źródło- https://www.bitchute.com/video/hy0MxQK4uQlR/
2: www.drrobertyoung.com/post/science-team-reveals-graphene-aluminum-lnp-capsids-peg-parasites-in-4-cov-vaccines
3: www.drrobertyoung.com/post/transmisyjna-elektronowa-mikroskopia-ujawnia-tlenek-grafenu-w-cov-19-szczepionkach
4: https://www.stopworldcontrol.com/downloads/en/vaccines/nanotech-vaccines.pdf

W Polsce, pani Adrianna, Mama zastępcza małej Mai, mówi na konferencji prasowej, że odmówiono  jej badania przedoperacyjnego, ponieważ pani Adrianna nie przyjęła szczepień.
Szpital przy ul. Kamińskiego we Wrocławiu odpowiada za opóźnienie w leczeniu ciężko chorego rocznego dziecka z nowotworem.
„Chora dziewczynka, ma guza śródpiersia, torbiele na płucu i ubytek w przegrodzie serca. Pojechałam z nią do szpitala na bardzo ważne umówione badanie, wizytę i zgodę kardiologa na przeprowadzenie tej operacji. Pani doktor wyszła z gabinetu. Pierwsze pytanie, jakie było, to naskoczyła na mnie i na babcię Mai, czy mamy szczepienie przeciwko Covid. Nie było pytania o test, o możliwości położenia na oddziale, czy do izolatki, przeprowadzenie testu, tylko od razu pytanie, czy mamy szczepienie. Nie? To nie. Ona jest po rozmowie z szefem, w takim razie badanie się nie odbędzie. Wyszłyśmy ze szpitala, zapłakane, z dzieckiem pod pachą, wymęczonym. Wróciłyśmy do domu. Badanie się nie odbyło. Operacja się przesunęła, okazało się, że guz się rozrasta w piersi, są potrzebne kolejne badania w kolejnych szpitalach – i tak jest od roku”.-  mówi pani Adrianna.

„Kosztem zdrowia, życia, także majętności, zaprowadzany jest reżim segregacji sanitarnej. Odmawia się dostępu do opieki, do usług medycznych, do procedur, do diagnozy i terapii osobom, które nie spełniają narzucanych, ciągle nie dosyć to podkreślać, bezpodstawnie i bezprawnie przez władzę wymogów”- podkreśla
Grzegorz Braun.

Niestety projekt ustawy Stop Segregacji Sanitarnej, utknął w zamrażarce sejmowej.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

2 komentarzy:
 1. Jan
  Jan says:

  Zadziwia slepota czy glupota wiekszosci ludzi na swiecie. Nawet z tytulami naukowymi powtarzaja frazesy o skutecznosci tzw szczepionek. Jest to tragiczne, bo glupota prowadzi do tyranii – raz przyjeta „linia myslenia” jest odporna na fakty. A jesli ludzie nie szukaja prawdy, wierza w iluzje, a wtedy mozna zmanipulowac kazda spolecznoscia czy calymi narodami. A wystarczy byc w granicach normy dociekliwym, sceptycznym, uzywac zdrowego rozsadku. „Kto pyta, nie bladzi …”

  Odpowiedz
 2. Pani
  Pani says:

  Swietny artykol, nic dodac i nic ujac. Sie mysle ze bedzie interwncja P.Boga bo tak dalej nie da sie zyc!!!! Idziemy w kierunku samozaglady…
  Demon mysli ze juz zwyciezyl!
  Niestety zwyciezca jest zawsze P.Bog

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *