Chiny przygotowały „biologiczną” trzecią wojnę światową preparując śmiercionośne drobnoustroje

COVID jako broń biologiczna? Chiński dokument wojskowy pokazuje przygotowania do „biologicznej” trzeciej wojny światowej

Dokument chińskiego wojska z 2015 r., uzyskany przez Departament Stanu USA, sugeruje, że COVID-19 został opracowany przez Chińską Armię Ludowo-Wyzwoleńczą jako „podstawowa broń zwycięstwa” w wojnie biologicznej.

W 2015 roku chińscy naukowcy wojskowi napisali artykuł zatytułowany „Nienaturalne pochodzenie SARS i nowe gatunki wirusów stworzonych przez człowieka jako genetyczna broń biologiczna”.
Sugeruje to, że koronawirusy są dobrym materiałem do generowania nowej broni biologicznej, która może spowodować więcej szkód niż tradycyjna broń biologiczna.
Dokument, który uzyskali również śledczy z USA. Departament Stanu opisuje, że trzecia wojna światowa byłaby „biologiczna”, z bronią biologiczną „podstawową bronią do zwycięstwa”.
Dokument zawiera niepokojące szczegóły dotyczące tego, jak najlepiej uwolnić broń biologiczną, aby spowodować maksymalną ilość rzezi.
Brytyjski poseł Tom Tugendhat, przewodniczący komisji spraw zagranicznych, stwierdził, że dokument „budzi poważne obawy”, ponieważ „nawet pod ścisłą kontrolą ta broń jest niebezpieczna”.
W wywiadzie z czerwca 2021 r. demaskatorka dr Li Meng Yan, lekarz i wirusolog, która pracowała w Szkole Zdrowia Publicznego Uniwersytetu w Hongkongu, czołowym laboratorium badawczym dotyczącym koronawirusa, ujawniła dowody potwierdzające jej przekonanie, że SARS -CoV-2 nie jest pochodzenia naturalnego, że został stworzony przez chińskie wojsko celowo do użycia jako broń biologiczna.

Yan ujawniła, że w 2015 roku chińscy naukowcy wojskowi napisali artykuł zatytułowany „Nienaturalne pochodzenie SARS i nowe gatunki wirusów wytworzonych przez człowieka jako genetyczna broń biologiczna”, który sugeruje, że w oparciu o to, co wiadomo o SARS-1, koronawirusy są dobrym materiałem, z którego można wygenerować nową broń biologiczną, która może spowodować więcej szkód niż tradycyjna broń biologiczna.

Komunistyczne Chiny przygotowane na „biologiczną” trzecią wojnę światową

Dokument uzyskali również śledczy z USA. Departament Stanu sugeruje, że trzecia wojna światowa byłaby „biologiczna”, z bronią biologiczną „podstawową bronią do zwycięstwa”.

„Amerykanie nie rozumieją, że rząd może robić te rzeczy, aby zniszczyć świat, a nawet sprawiają, że ich obywatele stają się ofiarami na początku… Wiemy, że w Chinach, w oparciu o historię Chińskiej Partii Komunistycznej (KPCh), tego rodzaju rzeczy się powtarzają… Więc nie jesteśmy zaskoczeni. A chiński rząd powtarzał, że to broń biologiczna, ale upierają się, że pochodzi ze Stanów Zjednoczonych.” Yan odnosi się do SARS-CoV-2 jako wirusa PLA, czyli Armii Ludowo-Wyzwoleńczej, i twierdzi, że był własnością chińskiego wojska. Komunistyczne Chiny od dziesięcioleci szukają nowego wirusa odzwierzęcego, który może zarażać ludzi, potajemnie przeprowadzając eksperymenty, które nigdy nie zostały opublikowane. Według Yan chiński rząd podejmował procesy w Wuhan mniej więcej w czasie pierwszej epidemii COVID-19. Uważa, że ​​w tym czasie nie mieli zamiaru uruchomić wirusa w Wuhan, ale ponieważ nie mieli odpowiedniej wiedzy na temat jego przenoszenia, wymknął się spod kontroli i przekształcił się w epidemię.

W tym momencie, gdy wirus był już w obiegu, postanowili wykorzystać epidemię i „zniszczyć świat, ponieważ to już się stało”. Początkowo ludzie mogli opuszczać komunistyczne Chiny i podróżować po całym świecie, zabierając ze sobą wirusa.

Dalszy ciąg na stronie https://www.lifesitenews.com/opinion/covid-as-bioweapon-chinese-military-document-shows-preparation-for-biological-third-world-war/?utm_source=opinion&utm_campaign=catholic

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *