Austria wprowadza karę rocznego więzienia za brak szczepień. Bez zastrzyku, bez pracy.

Pogromca pogańskiego idola pachamamy wprowadzonej do Bazyliki św. Piotra za pozwoleniem Bergogilo, Alexander Tschugguel, Austriak, nawrócony na katolicyzm protestant, znany z wrzucenia do Tybru pachamamy,  opowiada o dramatycznej sytuacji w Austrii.

Od 15.03.22 r. niezaszczepieni będą objęci totalnym lockdownem, mają zakaz poruszania się gdziekolwiek oraz wychodzenia z domu, odwiedzania rodziny, znajomych, nie będą mogli pracować, zarobić na życie, ani zrobić zakupów.

Niezaszczepieni będą zmuszeni do płacenia comiesięcznego haraczu rządowej mafii w wysokości 200 euro z tytułu niezaszczepienia. Jeśli  „wrogowie ludu” zostaną przyłapani przez służby w miejscu publicznym chcąc żyć normalnie, pójdą do pracy, odwiedzą rodzinę będą zmuszeni zapłacić 2 tys.-3600 euro. Kwota ta zwiększa się niepomiernie ilekroć w ciągu dnia zostanie się nią ukaranym.

Kara więzienia za odmowę uiszczenia kary za złamanie nieludzkiego prawa, będzie wynosić rok czasu w odosobnieniu. Tym samym zakazują zgromadzeń publicznych, protestów i zbiorowych modlitw jakie mają miejsce w Austrii w postaci masowych spotkań modlitewnych ponad 10-cio tysięcznego tłumu na różańcu przed figurą Maryi i Hostią organizowanych na ulicach Wiednia.

Strach wyobrazić sobie jakie łapanki rozpocznie bezlitosny aparat władzy wobec modlących się na ulicach niezaszczepionych. Kiedyś łagry, obozy nazistowskie i Sybir, dziś więzienia domowe i obozy koncentracyjne w całych państwach. I to wszystko oczywiście dla zdrowia ludu i nieokreślonego bożka, ideologii „dobra wspólnego”. Tylko gdzie dobro jednostki? Przecież dobro jednego, konkretnego człowieka, traktowanego indywidualnie składa się na dobro wspólne.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

1 komentuj
  1. Dawid Jaworski
    Dawid Jaworski says:

    Jeśli chodzi o rzetelność tytułu tego materiału, to proszę wybaczyć, ale celuje w standardy ściekowego nurtu. Natomiast sam fakt totalnego zamachu na wolność jest przerażający!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *