Aborcja prawem i „filarem społeczeństwa” twierdzi prezes Akademii Życia założonej przez JP2

Przewodniczący Papieskiej Akademii Życia Vincenzo Paglia w wywiadzie udzielonym włoskiej telewizji RaiTre 26 sierpnia  odniósł się do niesławnej ustawy 194 legalizującej aborcję jako „filaru naszego życia społecznego”, skandalizując miliony włoskich katolików, którzy są wierni Magisterium i wciąż pamiętają ogniste słowa Jana Pawła II przeciwko tej straszliwej zbrodni, która w samych Włoszech poświęciła ponad sześć milionów niewinnych dzieci na ołtarzu egoizmu i liberalnej ideologii antychrysta.

Słusznemu oburzeniu ciała kościelnego w odpowiedzi na wypowiedzi prezesa Akademii założonej przez Jana Pawła II właśnie w celu przeciwstawienia się aborcji towarzyszą oklaski orędowników „zdrowia reprodukcyjnego” i „przerwania ciąży”. którzy są zawsze gotowi oskarżyć Kościół o ingerencję, gdy przemawia głosem Chrystusa, ale jednocześnie oddają cześć, gdy tylko jej najgorsi przedstawiciele prostytuują się wobec wyrównanej myśli świata i przyjmują nieludzkie zasady neomaltuzjanizmu jako własne.

Jako Pasterz i Następca Apostołów nie jestem w stanie nie potępiać z największą mocą skandalicznych słów Paglii, które są sprzeczne z Ewangelią i nauczaniem Biskupów Rzymskich.

Nowy Porządek Świata, Organizacja Narodów Zjednoczonych, WHO, Unia Europejska, Światowe Forum Ekonomiczne, Komisja Trójstronna, Klub Bilderberg i wszystkie organizacje przestrzegające Agendy 2030 rozważają barbarzyńskie zabijanie niewinnego dziecka w łonie matki jako prawo, jako „filar życia społecznego”. Jest to symboliczne i odkrywcze, że sekta odstępców, która zaatakowała Hierarchię Katolicką i zajęła jej najwyższe szczeble, znajduje się w zgodzie z ideologicznym stanowiskiem wrogów Chrystusa, nie tylko w kwestiach, które pozornie są ze sobą niepowiązane – jak narracja psycho-pandemiczna i zielona ideologia – ale także w zaprzeczeniu samych podstaw Prawa Naturalnego, w tym szacunku dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

To niepokojące, że nikt z moich braci w biskupstwie, a tym bardziej wśród członków Kolegium Kardynalskiego, nie odważy się podnieść głosu potępienia urojonych słów Paglii i wezwania do jego natychmiastowej rezygnacji z Papieskiej Akademii Życia.

Niech wierni, upomniani przez dobrych kapłanów, oddalą się od tych wilków w owczej skórze i modlą się do Pana, prosząc Go o interwencję w celu ratowania Jego Kościoła, zajmowanego przez Sanhedryn zepsutych i zboczonych ludzi, którzy nadal krzyżują Jezusa Chrystusa w Jego Ciele Mistycznym.

+ Arcybiskup Carlo Maria Viganò

 

Źródło: https://www.lifesitenews.com/opinion/abp-vigano-by-praising-legalized-abortion-the-president-of-the-pontifical-academy-for-life-has-aligned-himself-with-the-anti-christ-ideology-of-the-un-who/

2 komentarzy:
  1. Andrzej
    Andrzej says:

    Módlmy się za rządzących Kościołem!

    Wyszukajcie też listu arcybiskupa Vigano sprzed roku w sprawie pandemii.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *